Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

metallica gelcek mi?

tool

Öne çıkan mesajlar

abi orda 2004 yaz yokki zaten adamlar 2004 yaz ve sonbahar aylarında çıkacakları Avrupa turnesinde batı ve Doğu Avrupada çalacaklarını solediler bu arada da su anda İngilteredeler Leeds Festivalinde System felan da var
www.leedsfestival.com[hline]Günümüzün dünyasında
Hepsi aynı hepsi ala
İsa Musa Muhammed Buda
Neyin varsa bilmiş senin!
Sosyal ağlarda paylaş

metallica 2004 te bi avrupa turnesine çıkacak ve büyük bi olasıkla ülkennize de uğricak(james hetfield)[bu lafları ben uydurmadım info da (cnbc-e) 31 mayıs londra konserinden sonraki röpörtajda söledi...[hline]Ph'nglui mgwl'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn...

.................................thE CaLL oF Cthulhu...

:rock:obEy yOUr mastEr!¡:rock:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SatanJager, 23 August 2003 02:56 tarihinde demiş ki:
2. kere Türkiye'ye gelmeleri olası olabilir ama ne kadar giden olur hatta giden olupta bilimum pet şişe şeklinde şeyler atan insanlar olur son halinden sonra bence Türkiye metal camiyası Metallica'dan elini ayağını çekti tabii bu bence hala büyük baba grup s*** dinleriz ama dinlenme düzeyi azaldı artık 11-14 arası insanlar gidebilir yada kesin one çalıcaz abi diye bir olay duyarsam biletine para kasarım[hline]SatanJager[RE] ICQ# : 38811823
RedEye CLAN ruhunu yaşatan tek isim :)
http://diablokiller.cjb.net/ ( yakında bir ara açılır bakılır )

Bayan X: Mangodan okul eteği aldım dur gösteriyim.*çantadan torba çıkarılır ilk bir s-shirt görülür*
aente : Eee hani etek? *kumaş parçası gösterilir*
aente : Etek nerde?
Bayan X : Etek bu!*bir kopulur yerlere yatılır*
aente : Anaaa! dükkanın adı ixs dassadsasa*ölünür*

kendi duygularını METAL camiası lafıylamillete yıqma...[hline]Ph'nglui mgwl'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn...

.................................thE CaLL oF Cthulhu...

:rock:obEy yOUr mastEr!¡:rock:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...