Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gg server

muRq

Öne çıkan mesajlar

bende haritanın bir kosesine ısınlandım orada kaldım valla bide isimsiz bir adam vardı ottoman_tr_ mi die biri kesti die notice falan gecirdi nası iş annamadım ??[signature][hline]Artık oynamıyacagım bu oyunu zaten Oss vardı bu sene son olaylarda (sifreler buglar ) iyicene tuzu biberi oldu. Arada sırada takılacam buraya...
Sosyal ağlarda paylaş

00.00 beni hatırlarsın belki gecen hafta arenada kapışıyoduk:D Butun adamları yatırdınız bi beni yatıramadınız 2 judgmentlı priest olarak [signature][hline]Lvl54 priestlikde guzel
Turkish_Lokum_Priest ama Vince_of_Jersey (Buyuyecek tank olcak Destroy abisi gibi veya Soul_Slayer o_O)

[Bu mesaj Kimlend tarafından 01 Ocak 2006 17:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

aahah arakdas hala ıdda edıo bana bıse olymuo dıe.. guzelım bı cık gır bakalım oyuna nolcak.. ztn bana bıse oluo dıe forumu acmadım ısımsız msjları gosterdım.. gırıp cıkncada patlıo.. bu arada arenada kapıstıklarmın lıstesını tutumuyorm ^^[signature][hline]LvL 65 Shadow Knight a.k.a 00:00
Sosyal ağlarda paylaş

said:
muRq, 01 Ocak 2006 17:16 tarihinde demiş ki:
aahah arakdas hala ıdda edıo bana bıse olymuo dıe.. guzelım bı cık gır bakalım oyuna nolcak.. ztn bana bıse oluo dıe forumu acmadım ısımsız msjları gosterdım.. gırıp cıkncada patlıo.. bu arada arenada kapıstıklarmın lıstesını tutumuyorm ^^
xDD
Sosyal ağlarda paylaş

iyi hatırlamıyosun anladım hatırlamıyosunda bu nedir ya şu oyunu bigun dogru duzgun oynayamayacakmıyız ya off Allah'ım offffffff[signature][hline]Lvl54 priestlikde guzel
Turkish_Lokum_Priest ama Vince_of_Jersey (Buyuyecek tank olcak Destroy abisi gibi veya Soul_Slayer o_O)
Sosyal ağlarda paylaş

bu godfrey in varya taaa... tobe tobe adam resmen parayla calışıyo ruşvetçi rusvet alıcana server'a baksa biraz beramus yola girer bole şeyler olmaz (biraz gaza geldim galiba:D)[signature][hline]Lvl54 priestlikde guzel
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...