Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Prince Of Persia: Two Thrones

kymophobia

Öne çıkan mesajlar

Çıktı, Starforce korumalı gene...
3 kere başlattım, sadece bir tanesinde oynayabildim. Oyun güzel, tavsiye ederim. Ama muhakkak gamepad ile oynayın. Klavye ile azap olmuş =)

1 DVD bu arada oyun.[signature][hline]
Türkiye'nin en geniş anime ve görüntü kalitesi en iyi arşivi...
Binlerce CD ve yüzlerce DVD tutan arşivi...

3000 oyunluk PC oyun arşivi...
İsteyene itinayla kafa ayarı yapılır... Beyin sahibi olmanız tercih sebebi...
Sosyal ağlarda paylaş

Hii yaşadık. Bilgisayar özürlüsü arkadaşlarım "Abi bu oyun açılmıyor" diye gene başımın etini yiyecekler :D

Bir ara bulup oynamalı hevesle bekliyordum. Bu arada yakında kopya oyun olayının kökü kazınacak. Bu eziyetle uğraşacağımıza 3-4 kişi toplanıp bir orjinal oyun alacaz her ay :D[signature][hline]"Efendiler! Avrupa'nın bütün ilerlemesine, yükselmesine ve medenileşmesine karşılık Türkiye tam tersine gerilemiş ve düşüş vadisine yuvarlanmıştır. Artık vaziyeti düzeltmek için mutlaka Avrupa'dan nasihat almak, bütün işleri Avrupa'nın emellerine göre yapmak, bütün dersleri Avrupa'dan almak gibi birtakım zihniyetler belirdi. Halbuki hangi istiklâl vardır ki, ecnebilerin nasihatleri ile ecnebilerin plânları ile yükselebilsin. Tarih böyle bir hadiseyi kaydetmemiştir."

- Mustafa Kemal Atatürk

6 Mart 1922, TBMM
Sosyal ağlarda paylaş

orginal alınır dedigin gibi ztn bi oyun kopyada 5-6 cd cıkıor :) 10-12ytl veriosun. Toplan 5 ark al orijinalini :)

Bu arada imzanı C/p yaptım herkes okusun die kızmassın dimi ^^ [signature][hline]
Casa Bonita xD
VashTheStampede'in imzasından alıntıdır;
"Efendiler! Avrupa'nın bütün ilerlemesine, yükselmesine ve medenileşmesine karşılık Türkiye tam tersine gerilemiş ve düşüş vadisine yuvarlanmıştır. Artık vaziyeti düzeltmek için mutlaka Avrupa'dan nasihat almak, bütün işleri Avrupa'nın emellerine göre yapmak, bütün dersleri Avrupa'dan almak gibi birtakım zihniyetler belirdi. Halbuki hangi istiklâl vardır ki, ecnebilerin nasihatleri ile ecnebilerin plânları ile yükselebilsin. Tarih böyle bir hadiseyi kaydetmemiştir."

- Mustafa Kemal Atatürk

6 Mart 1922, TBMM
Sosyal ağlarda paylaş

Ben konuyu beğenmedim, yoksa grafikler güzel.
Sürekli ilerlemece olmuş gene ama o kadar ilerledim ki artık biter diye bekliyorum.[signature][hline]

Sosyal ağlarda paylaş

Starforce korumasını kırmak için CD-ROM ve diğer optik okuyucuların güç kablolarını sökün sonra virtual drive'a takın cd'yi oynayın. King Kong dahil her türlü oyunu böyle oynadım. Çok basit bir yöntem ve kolay bir yöntem programla falan uğraşmaya gerek yok :)[signature][hline]Söz söylemek için önce duymak, dinlemek gerek.
Sen de söze, dinlemek yolundan gir.
Mevlana

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Abus, 07 Aralık 2005 12:16 tarihinde demiş ki:
kymophobia kardeş ya sen hangi şehirdesin buluşup görüşüp alayım o oyunu senden...

İstanbul[signature][hline]

Sosyal ağlarda paylaş

Konsol alın, gamepad alma derdi yok, çalışmama derdi yok. Oyun yüklemek yok. Oooooooohh :) Hem de daha ucuz. İnternet için dandik bi bilgisayar ve çipli bi PS2 al. İyi bi bilgisayardan ucuza gelir :-)[signature][hline]"Bir şeyler ters gitti..."
In Rock We Trust
K.A.L Forever!
Renksiz Pati, Tarafsız Pati
Her Şey Paticik İçin...
Sosyal ağlarda paylaş

ama wow oynıyamam wc3 oynıyamam sc oynıyamam heroes monket island girm fandango BG diablo bin tane oyun var oyhnam istediğim her gün konsol emiş bence.

Oyun bence gayet iyi olmuş gereksiz abartılan gothic ortamdan kurtarmaları süper olmuş

[spo1=hmm]Ama o kolda o kadar batmış zincirle nasıl hopluyo zıplıyo anlamadım[/spo][signature][hline]Beş Hececiler
64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
Eskiden herzaman boş yer olurdu
Sosyal ağlarda paylaş

Ide kablolarıyla uğraşmanıza gerek yok arkadaşlar. Daemon 4.0 ve StarForce Nightmare programıyla oynanabiliyor oyun. Daemonda Cd'yi Mount ettikten sonra Emulation dan All Options On diyeceksiniz. Sonra Starforce Nightmare'i açıp Disable Cd ve Disable Node diteceksiniz. Sonra oyunu açıp Serial'i girip oynamaya başlayacaksınız[signature][hline]Söz söylemek için önce duymak, dinlemek gerek.
Sen de söze, dinlemek yolundan gir.
Mevlana

Sosyal ağlarda paylaş

SF Nightmare ile oynayabilen görmemiştim, hayırlı olsun.
Benim tanıdığım hiçkimsede çalışmadı SFN ile...[signature][hline]

Sosyal ağlarda paylaş

çalıştıramayanlar sfnightmare ile cdromların kablolarını çıkarıp denesinler öyle kesin oluyo bi oyun için zırt pırt tak çıkar yapılırmı o tartışılır...[signature][hline]-i am not fat, my mom says i'm big boneddd.
-screwww you guyssss i'm going hoomee.
eric the cartman
Sosyal ağlarda paylaş

said:
codename_curse, 09 Aralık 2005 09:56 tarihinde demiş ki:
oyunu daha almadım ama my computer a sağ yıklayıp propeties hardware ordan da device managerdan cd drive disable etsek olurmu

Starforce'un olayı, Windows'un varolduğunu bildirdiği tüm optik aygıtlar üzerinde hakimiyet kurmak. O yüzden sistem açıldıktan sonra iptal etmek bir işe yaramaz diye düşünüyorum.

SFN'nin de sadece alttaki arkadaşta çalıştığını duydum, ne internette konuştuğum insanlarda ne de benim oyun verdiğim insanlarda oyun çalışmadı o yöntemle. Denenebilir ama, birinde çalışmışsa illa ki bir ufak püf noktası var ya da Windows'lara göre farklılık gösterebiliyor sistem demektir...[signature][hline]

mail: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...