Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

K2 Mahkemeye veriyoruz destekleyiniz.

warrior18

Öne çıkan mesajlar

Verin bende Microsoft' u vericem davaları ilerde bağlarız. Kaliforniya bölge mahkemesinin mübaşiri benim kanka halledicek işi merak etmeyin.

Boş işler bunlar, k2' ye yapabileceğin en büyük kötülük prem almamaktır o kadar.[signature][hline]----------------

Nick:Nynaeve/Sir_Sparhawk
Class:Archmage/Assasin
Server:Beramus/Olimpia
Lvl:62/55
Np:205.xxx/1xxx
Klan:Adren4linE/Adren4linE (for ever)
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar neden hakkını aramaa zahmetinde bulun muyorsunuz size bir örnek vereym isterseniz... zamanın birinde kıbrıslı bir rum vatandaşı 1974 kıbrıs zaferimizden sonra evim türk tarafında kaldı diye türkiye cümhüriyetini mahkemeye vermişti ve kazandı koskoca devleti mahkeneye veriyor ve kazanır luizidu herhalde böyle yazılıyordu siz k2 nin yaptığını basit bit olay olarak görebilirsiniz ama herşeyden önce hakkımızı arayacağız merak etmeyin mahkemeye vermezsek bile paypal üzerinden onlara ödediğimi bütün paraları alıyorum az kaldı arkadaşlar buraya resimleri ile koyacağım nasıl aldığımı. daha öncede başıma böyle bir şey geldi ve söke söke paramı geri almasını bildim bakalım o zaman bana bir kaçtane şifre gönderirler...
Sosyal ağlarda paylaş

bunda paranı geri alınacaksın diye bir şey yok çünkü hizmet ortada kullanım ortada hizmet alıyorsan bedelide illa ki olacaktır alınan hizmetler geçicidir kalıcı olan alınan eşyalardır senin k2den paranı almaya çalışman daha önce kaldığın bir oteli artık orda kalmıyorum diye mahkemeye vermen gibi bir şey bence...[signature][hline]::Ujio::
68 lvl
Warrior
Ares
Owned_By
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 31 Aralık 2005 22:28 tarihinde demiş ki:
k2den paranı almaya çalışman daha önce kaldığın bir oteli artık orda kalmıyorum diye mahkemeye vermen gibi bir şey bence...

Başka söze gerek yok.. Aynen böyle işte[signature][hline]Karagümrük yanıyor herkes benden biliyor! Karagümrük yanıyor polis beni arıyor!

Diez/JimmyFloyd/Berserker Hero/lvl 6x
Diez/VisuaL_RT/Berserker Hero/lvl6x
Olympia/Shadow_Hunter/Assasin/lvl 5x
Olympia/VisuaL/Warrior/lvl 5x
Cyper/Cyclop/mage/lvl 6x
Sosyal ağlarda paylaş

said:
warrior18, 31 Aralık 2005 22:24 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar neden hakkını aramaa zahmetinde bulun muyorsunuz size bir örnek vereym isterseniz... zamanın birinde kıbrıslı bir rum vatandaşı 1974 kıbrıs zaferimizden sonra evim türk tarafında kaldı diye türkiye cümhüriyetini mahkemeye vermişti ve kazandı koskoca devleti mahkeneye veriyor ve kazanır luizidu herhalde böyle yazılıyordu siz k2 nin yaptığını basit bit olay olarak görebilirsiniz ama herşeyden önce hakkımızı arayacağız merak etmeyin mahkemeye vermezsek bile paypal üzerinden onlara ödediğimi bütün paraları alıyorum az kaldı arkadaşlar buraya resimleri ile koyacağım nasıl aldığımı. daha öncede başıma böyle bir şey geldi ve söke söke paramı geri almasını bildim bakalım o zaman bana bir kaçtane şifre gönderirler...

Paypal üzerinden verdiğin her kuruşu alırsın gayet doğal, hizmeti alamadım de kanıt için 2-3 örnek göster yeter. Sonunda karakterin doğal olarak uçar ama onu göze almışındır zaten.

Ama mahkemeye vermek, birde kazanacağını düşünmek :)

Bunu yapmak Amerika' da yaşasan bile zor bide bunu Türkiye' den denemek :)[signature][hline]----------------

Nick:Nynaeve/Sir_Sparhawk
Class:Archmage/Assasin
Server:Beramus/Olimpia
Lvl:62/55
Np:205.xxx/1xxx
Klan:Adren4linE/Adren4linE (for ever)
Sosyal ağlarda paylaş

ya harbi türksünüz. bakın arkadaşlar isim vermeden:
eğer premiumlu iseniz karakterinizin sebepsiz yere banlanması yada bizden doğacak bir sorundan dolayı oluşacak hatadan k2 sorumludur we AIHM acacagınız davada k2 nin kazanma ihtimali yoktur, ayrıca çar açarken imzalamış oldugunuz bır sozlesme war. bu sozlesmede gm gereklı gordugu halde çarı banlayabılır dıyor. amerıkan yasalarına gore net uzerınden para aktardıgınız herhangıbır sey illegal olarak (hukuken) bişi yapılmamışsa size bu olanagı sağlayan kuruluş hiç bir hakla varlıgınıza dokunamaz.
arkadaş dava açmak istemiş bu çok normal. ben hukukcu değilim ama en azından yetkili kişi we sozlesmede olanlar K2 yi hiç bir zaman god yapmaz xD[signature][hline]Yerin kulağı wardır derler, benimde kulağım war ben şimdi yermiyim? Yememmmm. Yaşın çift haneli olunca gel konuşalım :P i loav yu muckiii
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...