Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türko ?

indream

Öne çıkan mesajlar

Bir insan neden edit char alır? Bence aptallığın daniskası... Kendin kasmıcan hiç bir şey yapmıcan her şeyin tamam herkesi kesecen... Eeeee???? Eeeeee???? Bir de buna para mı verecem üstüne üstlük? Hahahah büyük salaklık... Lvl 14 priestım var olimpiada arada girip bulcan kesiyorum yeni girenlerle 1 lvl atlıyorum var ya yalan söylüyosam en adiyim çok daha zevkli...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 68
NP: 170xxx
Clan: JokerS
Server: Ares
Durum: Az kaldı...
Sosyal ağlarda paylaş

Açtım gelin. :)

10 dakika içerisinde yapılacak iş değil bu.

K2 ye japkoya gerekli mailleri yazdım ilk başta k2 den izin, japkodan tecrübeye yönelik akıl almak gerekiyor ki bilindiği üzere japko - uskoya nazaran çok çok iyi ayrıca k2nin işini koxp daha iyi yapmakta dolayısıyla k2 izin japko çok az da olsa akıl verse yeterli.

Server seçimini yaparken konusunda benden tecrübeli arkadaşlara danışmamda fayda var ortaya lagdan oynanmayan bir oyun çıkması baştan bitmesi demektir.

Yabancılara karşı bir kısıtlama söz konusu değil fakat bu sefer ana dil Türkçe 2. dil ve ırk ingilizce ve Türk olmayanlar
(milliyetçilik ile alakası yok yukarıda da bahsettiğim gibi 3 5 yunan itine parti atmadığım için macrocu kospcu dupeci skillbugcu ilan edildim ss bile düzenlemişler azimliler dolayısıyla yeterince meşhurum hala da cebelleşiyorum)
%50 doluluk varsa giremeyecekkkkkkk asdfsd

1 hafta içerisinde proje aşamasına geçerse gelişmeleri sizle paylaşacağım.

1 yıldan fazladır uskoda kendi çapımda oynuyorum sanırım oyunuda iyi bilen, oynayan bir oyuncuyum, eminim ben ve arkadaşlarımın dolayısıyla oynanabilecek hale geldikden sonra sizin istekleriniz ile k2den alacağımız ham oyunu belkide japko seviyelerine taşırız. (amaç2)

1 günde server kurup clienti sunmak kadar basit birşey yok maksat hafta sürdürüp adam gibi birşeyler sunmak.

Oyunu kapattım uğraşıyorum, bilgilendirileceksiniz.

iyi eğlenceler.
Sosyal ağlarda paylaş

Kosp,Koxp,Düpe,Lag olmassa ben vede bir cok arkadasım hic düsünmeden geliriz ..

Ancak bunun icinde oyundan anlayan vede güvenebilecegin arkadaslarının gm olması gerek,tabi bunların online süreleride önemli ..

En önemliside Düpe gibi bir illetin iyice test edilip calısmadıgı %100 onaylanırsa server acılmalı diye düsünüyorum ..

Aaa bide forgetton temple bug'ı ..Sanırım bunlar yeni server acılırken dikkat edilmesi gereken önemli hususlar ..

[Bu mesaj Zirzop tarafından 31 Aralık 2005 23:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

walla ba$ını belaya alirsin :D adamlara bakarmisin K2 Net. i mahkemeye verio walla uzak durun :D:D sabah ak$am kastiğimiz bu oyun bi anda emekleri boşa verebilir. kafalarına göre takılıyorlar test amacli bedavaya oynatiolar milleti yava$ yava$ bugları düzeltiolar para olaylarini sıklaştırıolar ota boka para hadi bb[signature][hline]Epox NPAJ / Amd64 3200+ 939s / Samsung 80Gb Sata / Feel Hurricane II 550W / Ati X550 256Mb / NEC DVD-RW Double Layer / 512X2 400Mhz Kingston

Deli olduğumuzu iddia etmiyoruz. Onlar gibi değiliz olmakta istemiyoruz

Bateristlerin Buluşma Noktasi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
indream, 31 Aralık 2005 22:21 tarihinde demiş ki:
Açtım gelin. :)

10 dakika içerisinde yapılacak iş değil bu.

K2 ye japkoya gerekli mailleri yazdım ilk başta k2 den izin, japkodan tecrübeye yönelik akıl almak gerekiyor ki bilindiği üzere japko - uskoya nazaran çok çok iyi ayrıca k2nin işini koxp daha iyi yapmakta dolayısıyla k2 izin japko çok az da olsa akıl verse yeterli.

Server seçimini yaparken konusunda benden tecrübeli arkadaşlara danışmamda fayda var ortaya lagdan oynanmayan bir oyun çıkması baştan bitmesi demektir.

Yabancılara karşı bir kısıtlama söz konusu değil fakat bu sefer ana dil Türkçe 2. dil ve ırk ingilizce ve Türk olmayanlar
(milliyetçilik ile alakası yok yukarıda da bahsettiğim gibi 3 5 yunan itine parti atmadığım için macrocu kospcu dupeci skillbugcu ilan edildim ss bile düzenlemişler azimliler dolayısıyla yeterince meşhurum hala da cebelleşiyorum)
%50 doluluk varsa giremeyecekkkkkkk asdfsd

1 hafta içerisinde proje aşamasına geçerse gelişmeleri sizle paylaşacağım.

1 yıldan fazladır uskoda kendi çapımda oynuyorum sanırım oyunuda iyi bilen, oynayan bir oyuncuyum, eminim ben ve arkadaşlarımın dolayısıyla oynanabilecek hale geldikden sonra sizin istekleriniz ile k2den alacağımız ham oyunu belkide japko seviyelerine taşırız. (amaç2)

1 günde server kurup clienti sunmak kadar basit birşey yok maksat hafta sürdürüp adam gibi birşeyler sunmak.

Oyunu kapattım uğraşıyorum, bilgilendirileceksiniz.

iyi eğlenceler.

Sen Bosa onlara mail atmıssın Kimse sana Bedava izin vermez. Sen neden USKO'dan izin alıcaksın ?

bu oyunu emulator ve makinasını satana EA Games dir Satısını onlar yapıyorlar. Sen once Malezya Serverına mail atıcaksın eger adamlar isterlerse zaten Turko die bisi Yok Acıcaksan AvrupaServerı olarak acıcaksın. ve Eger 25bin $ gibi bir parayı Gozden cıkarttıysan Makinada ve Emulatoru sana hazır veriyorlar.

K2 Bu konuda sana hic bir sekilde yardım etmez izinde vermez. Cunku kim Meyve veren acagı keser K2 cok iyi biliyorki Turk Oyunlar olmadıgında K2 Network hic bisi Suanki USKO %85 Gibi bir cogunlugun turk oldugunu varsayarsak bu izni alman imkansız :)
.

Eger Sen gidip Beles Emulator ile server acıcaksan o Emulatorde.
1- Sehirler ayarlı degil , 64 tane mapdan sehir acman lazım
Breth piana ve moradon acık sadece geri kalanları kendin acman lazım.

2- Silah Damageleri ayarlı degil Bunları ayarlıcaksın.

3- Alan buyuleri Yok inforno Nova vb..
. . .
daha bir suru eksik var.

Sana bir kac sorum daha var.

1 - Skill bug
2 - KOSP
3 - Dupe Nasıl Onluceksin Bunları K2 yada Jpko mail atarak bunlar onlenmez cunku kimse sana yardım etmicek sen acmak istiyorsan 25Bin $ Makina + Sıfır Bug Emulatoru kurucaklar sana vericekler Sende gibip bir ISAP Firmasina makinayı yerlestiriceksin.
Sosyal ağlarda paylaş

heves etmen çok güzel birşey ama şuanda usko uzerınden cok guzel para kazanıolar. senın yenı bi xko acman ıcın yuklu bı mıktar odemen lazım. 4ever güzel bir dilde anlatmıs, keşke hayat hep bayram olsa :=([signature][hline]Yerin kulağı wardır derler, benimde kulağım war ben şimdi yermiyim? Yememmmm. Yaşın çift haneli olunca gel konuşalım :P i loav yu muckiii
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Bunu Cok Once dusundum :) Mail Cok attım Kendim zaten Data Fon A.Ş de calısıyorum

Benim icin makina ve baglantı sorun degil ama adamlar aldıgım cevap ise :) 22bin$ dolar gibi bir rakam :)[signature][hline]Bir Zamanlar Gururlu Bir Rogue Vardı :(

[Bu mesaj 4Ever tarafından 01 Ocak 2006 04:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...