Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sizlerden ricam gercekten zor durumdayım

perumelove

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar benım beramusta carım vardı 61 lvl mage 120 k npsı vardı.Herneyse benım carıma kafeden bır ınsan hack attı daha sonra carın sıfresını degıstıreyım dedım.sonra ınwaıld pass dıor gızlı soruyu unuttum ama su an ne yapacagımı bılmıorum nasıl yardımcı olabılırsınız.Kimse yanlış anlamsın demesinki bu kadar topıc acıonuz dıe hak verıyorum ama ınsanın kendı carı olunca kendı oz oglu gıbı bakıor ona.Biz nıowa townda np yaptık ve harpy lure de exp kastık oysa mıllet kosp la np ve exp kasıorlar.Eger bu allahın adaletıyse boynum kıldan ınce ama bu adelet KO2 networkun adeletı ıse canları sagolsun bır sey gelmez elden.Ama şunu hıc ama hıc unutmayın kı cenabı allah öbür dünyada bunun hesabını o kişilerden alacaktır.beni anlayabiliryosanız Allah razı olsun.Allaha emanet olsun herkes.Bu arada ınankı daha yenı page acısım benı tanıyanlar benı sevenler mutlaka vardır Freddom clanından cok yardımcı oldular salwatore ve Aton Cok teseekurr lerımı sunuyorum.
TheGreenMan now hacked me chart :(
Sosyal ağlarda paylaş

Allah oyun oynadığın için seni cezalandıracak onlarla beraber.Bu bir gerçek.
Bana neden ibadet etmeyip de şu oyuna vaktinizi harcıyorsunuz diye cezalandıracağı kesin.[signature][hline]KE'yi kesinlikle bıraktım.
Char felan istemeyin.Silebilirsem sileceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

haklısınız galıba ama kardesım ınankı bak nerden alıstım bu oyunu bıle hatırlamıorum.Allah (c.c) gercekten bana yapılan haksızlıkları goruyordur.Bak kardesım ınankı bak ben orclara bıle yardım ederdım.Ta morodana gelıp kardeslerıme yardım ederdım.Biz böle insanlardık ama hakkımızı cok guzel aldık nasıl aldık carımıza hack attılar hakkımız buymus demek.Saolun genede goruslerınız ıcın.
Sosyal ağlarda paylaş

256 ya sonuna kadar katılıyorum bize bişey kazandırmayan oyunlar oynuyoruz.Ama bak kardeşim bende senin gibi 61 lwl lik shadow vainim gitti we aynı şekilde güvendigim adamlar yaptı :( we bende senin gibi şifre magduruyum(mynet saolsun we salak kafam saolsun) ama yapacak bişey yok gerçi mail attım msn e [email protected] ve [email protected] u ekleyip aşagıdaki msj ı attım ama birşey olacagını sanmıyorum.Umudum kalmadı.
I have signed iknightonlineworld.com on December 5,2005. I reset my email , but I haven't recieved my e-mail password yet. As i couldn't remember my secret question & my answer ; ı couldn't reset my password too.

Now I'm the member of Gold Premium. The followings are my other personel information.

two day for also new password sent to ı'am mail adress, 4000 kc and gold premium member to tace.

opposite in the event of pay pal with to pay members eqivalent back to pull...

please new password mail address to send please... bununla beraber acc deki ıd ni _ dogum tarihini _name _surname _from_ bilgilerini yaz belki işe yarar.[signature][hline]NİCK:ANDREY not:offf bu kadar uğraşın sonu bu mu?yeter ya şifreler gelsin .
Sosyal ağlarda paylaş

babacan adam dovmek adam kesmek oyle olsaydı bu knıghtonlıne denen oyunda dunya kadar adam bırbırııni oldururdu.Beeddu a yı etmısım kardesım Allah benım rıskımı verır bır yerden ama onun da rıskını belayla verır.Dıyecek hıc bır sey bulamıorum 1 aydır car yok vede ılk defa bole bır sey yazdım gercekten ıcımde kaldı bazı seyler zoruma gıttı;ondan sızlerle bunu paylasmak ıstedım;Ya bu donemde kotu ınsanlar hırsız dolandırıcı ınsanlar ayakta kalıor ıyı nıyetlı saf her ınsana yardım eden ınsanlar ıse yıklılp gıdıor.Biz nowa towna gırerek np yaptık mılle 41414 bu kadar ok atarak np yaptı.vede her baba yıgıdın hakkı degıldır nowa town a gırmek hemde Ko2 de gırmek kuleler agır vuruordu ama bızde talıa vardı.Ya neyse Allah razı olsun goruslerınızden kardaslarım..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
texas, 31 Aralık 2005 18:38 tarihinde demiş ki:
256 ya sonuna kadar katılıyorum bize bişey kazandırmayan oyunlar oynuyoruz.Ama bak kardeşim bende senin gibi 61 lwl lik shadow vainim gitti we aynı şekilde güvendigim adamlar yaptı :( we bende senin gibi şifre magduruyum(mynet saolsun we salak kafam saolsun) ama yapacak bişey yok gerçi mail attım msn e [email protected] ve [email protected] u ekleyip aşagıdaki msj ı attım ama birşey olacagını sanmıyorum.Umudum kalmadı.
I have signed iknightonlineworld.com on December 5,2005. I reset my email , but I haven't recieved my e-mail password yet. As i couldn't remember my secret question & my answer ; ı couldn't reset my password too.

Now I'm the member of Gold Premium. The followings are my other personel information.

two day for also new password sent to ı'am mail adress, 4000 kc and gold premium member to tace.

opposite in the event of pay pal with to pay members eqivalent back to pull...

please new password mail address to send please... bununla beraber acc deki ıd ni _ dogum tarihini _name _surname _from_ bilgilerini yaz belki işe yarar.

kardesım bu son yazdıklarını ad soyad fılan dedın ya onu nereye yazacam yardımcı olurmusun babacan sıtede nereye gırıp nereye yazacam..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...