Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

account' çalındı yardım lütfen

_KAFA_AVCISI_

Öne çıkan mesajlar

Korkma laa duzelir sorun vardır.
Bu arada hoş geldin :D[signature][hline]I love your,çünkü onlar very nice.
Birkerick look at me,ondan sonra dont forgetme.
Kalbim tik tak atıyor for you çünkü.

İlk göz ağrım pamiri 62 kasıyom :Pp
"Ne warrior ne Rog. Ne Priest
Gönül İlk'i ister.."
Sosyal ağlarda paylaş

oyundayken dc oldum tekrar girmeye çalıştım ama bir türlü giremedim şifremi yanlış olduğunu söylüyo defalarca denedim ama gene hep aynı premium üyeyim ama bu gün son günüydü kimseyle kolay kolay trade yapmam ama pamirle yaptım ( yoksa o mu?) yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
not: sayfa yenile demeyi unuttum :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_KAFA_AVCISI_, 31 Aralık 2005 00:30 tarihinde demiş ki:
e-mail adresim halen duruyo ama gizli soru mu istiyo ama yanlış diyo gizli soruma

Aslında şifren yanlış falan değil bekle düzelecek ufak bi hata o kadar[signature][hline]Karagümrük yanıyor herkes benden biliyor! Karagümrük yanıyor polis beni arıyor!

Diez/JimmyFloyd/Berserker Hero/lvl 6x
Olympia/Shadow_Hunter/Assasin/lvl 5x
Olympia/VisuaL/Warrior/lvl 5x
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de hala oyuna giremiyorum '' invalid pasword '' diyo ama bi kaç gün içinde düzelir daha önce de olmuştu. Bişey diil[signature][hline]Karagümrük yanıyor herkes benden biliyor! Karagümrük yanıyor polis beni arıyor!

Sosyal ağlarda paylaş

said:
_KAFA_AVCISI_, 31 Aralık 2005 00:37 tarihinde demiş ki:
sence premiumun son günü olması ile alakası varmıdır?

Biz de premium yok ama :) alakası olduğunu sanmıyorum[signature][hline]Karagümrük yanıyor herkes benden biliyor! Karagümrük yanıyor polis beni arıyor!

Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 31 Aralık 2005 01:25 tarihinde demiş ki:
premium olsada hiçbir şekilde geri alamazsın anca bilgilerini hatırlayıp şifreyi geri isteticeksin

şifresini değiştirmemişler. Bu da k2 nin ara sıra yaptığı bi yanlışlık. Bana bir kaç sefer oldu ve kendiliğinden düzeldi. yine bekliyoruz düzelmesini[signature][hline]Karagümrük yanıyor herkes benden biliyor! Karagümrük yanıyor polis beni arıyor!

Sosyal ağlarda paylaş

genel olarak hack olayına karşı söyledim. benim arkadaşım 1.5 hafta önce hacklendi , premium aldıktan 2 gün sonra. nasıl olduysa şuan degiştirilemeyen mail degiştirilmiş, customer supporttan maillara cevap gelmiyor , gmler cevap vermiyor hiç bir şekilde ilgilenen yok. itemları accountu tekrar hackleyerek geri aldık şimdi mailını alıp mailını hacklemeye çalışıcaz. iş başa düştü yani. şifre yollama olayı hakkında pek bir bilgim yok ama k2 ya hackerlardan daha az güvendigim için çok sık şifre degiştirmiyorum. anca gerektigi zamanlarda.[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...