Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

+6 Shell

ofs

Öne çıkan mesajlar

İnsanlar Cok yapma Cok adi Cok pis bir Mahluk Bugüne Kadar hep Türklere birileri birşeyler dedi Dedimki 1 kaç kişi için türklere laf söylemeyin vs Dedim Ama Galiba yanılmısım.ßizim Milletimiz Kadar Menfaatçi , ßizim Milletimiz Kadar Sahtekar , ßizim Milletimiz Kadar Dolandırıcı , ßizim Milletimiz Kadar Şerefsiz , ßizim Milletimiz Kadar Salak ßir toplum ve ßizim Milletimiz Kadar kullanılan bir toplum millet görmedim.Sadece birşeye cok seviniyorum Bu oyun Bana Babamın ogluda olsa artık hiçkimseye güvenmeyecegimi ogretti bundan sonra Birine 1 coin's bile verirsem en adi şerefsizim.Eger Cıkarsam oyundaki Nickimi değiştirecegim.[signature][hline]CeeK is ßack...
Sosyal ağlarda paylaş

cogu ınsan kesın upgrade olur sanır ama gerçeği %95 dir. o %5 lik kısmı gelmiş sana. bana 4-5 defa oldu chitinlerde :([signature][hline]Yerin kulağı wardır derler, benimde kulağım war ben şimdi yermiyim? Yememmmm. Yaşın çift haneli olunca gel konuşalım :P i loav yu muckiii
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nocom, 30 Aralık 2005 21:33 tarihinde demiş ki:
cogu ınsan kesın upgrade olur sanır ama gerçeği %95 dir. o %5 lik kısmı gelmiş sana. bana 4-5 defa oldu chitinlerde :(

öle deme chitinlere her zaman bonus wermeq buyuk riskdir o yuzden +1 de bus bonus kullacan (bence)[signature][hline]Name: sak_suka
LeVeL:55
Np:1k ciwarı
Class:mage
skill:Glacier/Lighting
Ped ice

[Bu mesaj 0ttavio tarafından 30 Aralık 2005 21:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Dc olduguma Sevinirdim tabiki ama olan olmus ya normal yaksam zoruma gitmez hem itemlerimi Kaybedip bende böyle salakca birşeyin olması beni cok sinirlendirdi bu arada Aresde oynayanalr için Söylüyorum ucuz Scrool Satıyorum artık scroolarımı samtaya başladım (Attack defense buff vs. ) galiba 1 ay lvl felan kasmicam para kasacam ama dönüşüm muhteşem olacak öyle inanıyorum en azından

[Bu mesaj ofs tarafından 30 Aralık 2005 21:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ofs, 30 Aralık 2005 21:32 tarihinde demiş ki:
İnsanlar Cok yapma Cok adi Cok pis bir Mahluk Bugüne Kadar hep Türklere birileri birşeyler dedi Dedimki 1 kaç kişi için türklere laf söylemeyin vs Dedim Ama Galiba yanılmısım.ßizim Milletimiz Kadar Menfaatçi , ßizim Milletimiz Kadar Sahtekar , ßizim Milletimiz Kadar Dolandırıcı , ßizim Milletimiz Kadar Şerefsiz , ßizim Milletimiz Kadar Salak ßir toplum ve ßizim Milletimiz Kadar kullanılan bir toplum millet görmedim.Sadece birşeye cok seviniyorum Bu oyun Bana Babamın ogluda olsa artık hiçkimseye güvenmeyecegimi ogretti bundan sonra Birine 1 coin's bile verirsem en adi şerefsizim.Eger Cıkarsam oyundaki Nickimi değiştirecegim.

Oha Lan vatan haini misin nesin sen!..1kaç angut yüzünden ,bir oyun yüzünden kendi milletine ettiğin laflara bak.töbe töbe....[signature][hline]now kasing..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
İnsanlar Cok yapma Cok adi Cok pis bir Mahluk Bugüne Kadar hep Türklere birileri birşeyler dedi Dedimki 1 kaç kişi için türklere laf söylemeyin vs Dedim Ama Galiba yanılmısım.ßizim Milletimiz Kadar Menfaatçi , ßizim Milletimiz Kadar Sahtekar , ßizim Milletimiz Kadar Dolandırıcı , ßizim Milletimiz Kadar Şerefsiz , ßizim Milletimiz Kadar Salak ßir toplum ve ßizim Milletimiz Kadar kullanılan bir toplum millet görmedim.Sadece birşeye cok seviniyorum Bu oyun Bana Babamın ogluda olsa artık hiçkimseye güvenmeyecegimi ogretti bundan sonra Birine 1 coin's bile verirsem en adi şerefsizim.Eger Cıkarsam oyundaki Nickimi değiştirecegim.
Haddini aşma ne diyorsun sen Allah aşkına insan nasıl söylebilir böyle şeyleri oyun bu kardeşimmm kaptırma kendini HADDİNİ BİLL ..!!:((
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ßizim Milletimiz Kadar Menfaatçi , ßizim Milletimiz Kadar Sahtekar , ßizim Milletimiz Kadar Dolandırıcı , ßizim Milletimiz Kadar Şerefsiz , ßizim Milletimiz Kadar Salak ßir toplum ve ßizim Milletimiz Kadar kullanılan bir toplum millet görmedim.

sen kendini şefersiz görüyosan bilemicem ama
ßizim Milletimiz Kadar Şerefsiz
bu lafı yedirirler, dediğin lafa dikkat et ordan Millet lafını çıkar[signature][hline]"ÇARŞI"
"BEŞİKTAŞ OVASI BOZKURT YUVASI"
"BURASI TÜRKİYE YA SEV YA TERK ET"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...