Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KabloNet kullanıcılarına müjde..

Mumu

Öne çıkan mesajlar

ya herbişeyi okumadım ama bana net bir cevap yazabilirmisiniz.. internette hiçbiryerde (kablonet sitesi dahil) net bilgi bulamadım..

Kablo TV'm yok, istemiyorum. Sadece Kablo internet istiyorum. 256KBps veya 512Kbps. Kaç liradır?

yok X+Y+Z felan filan karıştırmayın, ne ödeyecem onu bileyim[signature][hline]Shomenuchi Kaitennage
Sosyal ağlarda paylaş

KabloTV hizmeyi bulundugun bölgeye gelmiyorsa KabloNET hizmetinden de yararlanamassın.
Ama eger bulundugun bolgeye Kablo hizmeti geliyorsa KabloTV üyeliği yaptırmaz sadece KabloNET üyeliği yaptırabilirsin.
Şu anda 128k'nın fiyatı 36 (bağlantı ücreti) + 15 (hizmet bedeli) = 51 YTL / Ay[signature][hline]| tóqqíé || sadece.gen.tr |
| drum-tr || tama || víc fírth |
Sosyal ağlarda paylaş

said:
moriteri, 23 Kasım 2005 13:29 tarihinde demiş ki:
Kablo TV'm yok, istemiyorum. Sadece Kablo internet istiyorum. 256KBps veya 512Kbps. Kaç liradır?
öyle bir şansın yok. kablotv yi bağlatıyosun her türlü. zaten net aynı yerden geliyor.

bu arada toggie kablonet yavaş adsl hızlı (downloadda) gibi bişeyler söylemiş. o 128kablo ile 256 adsl i karşılaştırdı herhalde. aynı hızda bir adsl ile kablonet i karşılaştıramazsın, kablonet her türlü ezer.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
toggie, 23 Kasım 2005 13:32 tarihinde demiş ki:
Şu anda 128k'nın fiyatı 36 (bağlantı ücreti) + 15 (hizmet bedeli) = 51 YTL / Ay

bağlantı ücreti demişsin, bir ay mı veriliyo bu sadece? Bana en az 256kbps lazım bir de nasıl olacak?

taz da diyor kiKabloTV de almam lazımmış... onada para verecekmiyim?[signature][hline]Shomenuchi Kaitennage
Sosyal ağlarda paylaş

Eş hızlarda bağlantının önemi yok. Her şekilde eşler. Ama kablonun teknolojisi ADSL'nin çok çok üzerinde. Bir kere ADSL iğrenç biçimde veriyi aynı hattan alıp göndermeye çalışan bir darboğaz olayı..
Daha ne olsun?[signature][hline]
Türkiye'nin en geniş anime ve görüntü kalitesi en iyi arşivi...
Binlerce CD ve yüzlerce DVD tutan arşivi...

3000 oyunluk PC oyun arşivi...
İsteyene itinayla kafa ayarı yapılır... Beyin sahibi olmanız tercih sebebi...
Sosyal ağlarda paylaş

36 bağlantı ücreti dedikleri aylık internete verdiğin para
diğerleri de ıvırları zıvırları
tam bilmiyorum hangi parayı nereye verdiğini ama şu an 36(internet)+15(destek)+7(kablotv) sanırım bu şekilde 128/64k bağlantı ücreti kablonetin
bu arada evet, adsl de upload yaparken downloadda feci bir azalma olurken kablonette böyle bir olay yok. kabloyu her türlü tercih ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar turk.internet.com'a girin bakın adsl ve kablonet karsılastırmalarına hangisi neden daha kaliteli anlayın. evet iki katı fiyatını versek de ben 128k kablodan vazgeçmeyeceğim, birçok kablo kullanıcısı da böyle düşünüyor zaten. kablo rules (=[signature][hline]| tóqqíé || sadece.gen.tr |
Sosyal ağlarda paylaş

Katılıyorum toggie ye. Bide bayadır böyle bi uygulama bekliyordum cable dan inat ettim geçmedim adsl ye:P her ne kadar 2 katı hız olsada aynı fiata. İişallah karşılığını alacam bu beklemenin :-)[signature][hline]www.forumum.org
Anime takası yapılır, satılır ilgilenenler özel msg atsınlar..Listem

Efsane topic
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır olay söyle. Adsl mi kablo mu dendiğinde, download yapacaklar için adsl tavsiye edelir. Çünkü 256k hizmeti daha ucuza saglayan ADSL'dir. Bu yüzden 128k kablo alacagına download yapacak olan kişi 256k ADSL alır. Ama eger oyun+download falan fişman ise Kablo tavsiye edilir. Nedenleri de turk.internet.com'da acıkca yazılmıs. Teknik meseleler benim kafam pek basmıyo şu sıra :-P[signature][hline]| tóqqíé || sadece.gen.tr |
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DiadanLocke, 23 Kasım 2005 19:40 tarihinde demiş ki:
Ben şimdi Turksat'ın kablonetini kullanıyorum.128 bağlantım var, 1 aralıktan sonra şuanda ödediğim fiyatla 256 olabilecek miyim??

1 YTL daha fazlaya geliyor. Yani 128k=36+7+15YTL yerine 256k=37+7+15YTL olucak fiyat.
Ben türksat'ın mı kullanıyorum bilmiyorum yalnız onu nerden ögrenicem turksat mı değil mi off ya gene bi dünya ugrascaz sanki?[signature][hline]| tóqqíé || sadece.gen.tr |
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...