Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KabloNet kullanıcılarına müjde..

Mumu

Öne çıkan mesajlar

said:
Tcpip, 22 Kasım 2005 23:36 tarihinde demiş ki:
adsl olarak bizde

ayın 1'inde 1024 olcaz minimum

[spo1=dip not]hangi ayın biri diye sormayın :-)[/spo]

Kasım o Kasım :P[signature][hline]"I pwned your head with my awp."
"I just pwned your ass noob!"

Murtaza, 10 Kasım 2005 22:57 tarihinde demiş ki:
saklanbaç oynarken 2 abiyle kömürlüğe girdiğin hikayeyi anlatıcaksan anlatma HasMez..
Ahaha
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Miraul, 23 Kasım 2005 00:05 tarihinde demiş ki:
birsey yapamayacaksin cunku kablo tv sebekesi dosenmior hicbiryere

ya bizim ana caddeden geçti ama yukarıya dağıtmadılar zamanında! hep bizim muhtarın yüzünden! oy vermicem ona![signature][hline]DIDO!
No one ever die from wanting too much!
«::: V :::» .«::: I :::» .«::: P :::» .«::: E :::» .«::: R :::»
Sosyal ağlarda paylaş

Bize bakan şirketin hangisi oldugunu bilmiyorum ki. İstanbul Anadolu yakası işte. Üsküdar. Modemi üyeliği falan kadıköyde yaptırdım. Ne şirketi bu iyice kafam karıstı yaa. off.. eger 15 ytl ise de 256'ya gecicem. ama 25'se kasar biraz.[signature][hline]| tóqqíé || sadece.gen.tr |
| drum-tr || tama || víc fírth |
Sosyal ağlarda paylaş

hiçbirşey değiştiği yok , kablo net hala adsl'in 2 katı :D

adsl aboneside değilim ama 2001den beri interaktif abonesiydim..bağlantımı kapattırdım , birdahada açtırmayacağım adam gibi bir fiyata çkene kadar..

şuna baksanıza:

512 209,925 M TL 287 M TL 496,925 M TL 234 M TL % 53 [signature][hline]Don't you know the snow is getting colder,
And I miss you like hell...
And I'm feeling the stars...
I miss your laugh, I miss your smile,
I miss everything about you...

[Bu mesaj Christoph_Vassel tarafından 23 Kasım 2005 07:22 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Christoph_Vassel tarafından 23 Kasım 2005 07:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Yaw alalskına solermısın 256 mı 512 mı hız< bu kabloda olsa adsl de . Ne deıscek. Hız aynı ıse adsl 10 sn once bıtırcek kablo 10 sn sonra bumu hız .. Sen destek ıstedınde aradında karsında muhatap olacak bırını buluonmu bulmuonmu ? Kablocular olarak herzaman karsımızda en zından ne dedıgımızı anlayacak bırısını buluyoruz. Oda aradakı o 10 sn farkı kapatır. euheuheu

Cekemıo bu adsl cıler bızı cekemıo.. :)[signature][hline]Bursa'nın sinema rehberi
Sosyal ağlarda paylaş

Ben zaten kablo kullanıcısıyım. Ne diye seni çekemiyim. ADSL kullananlar ile KabloNET kullananların yaptığı karşılaştırmadır bu. Download'da Kablo biraz daha kötü kalıyor ADSL'e göre. Ama upload'u kuvvetli olan KabloNET oyunlarda daha az ping almanı sağlıyor ve daha rahat oyun oynanabiliyor.[signature][hline]| tóqqíé || sadece.gen.tr |
| drum-tr || tama || víc fírth |
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...