Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mount Drop (Baron)

obaaa

Öne çıkan mesajlar

ya yabancı forumlarda ve pati'dede birkaç kere Strat'ın son boss'u Rivendare'nin mount düşürdüğü okudum..şimdi başka biryerde daha karşıma çıktı sorayım dedimsize; ne kadar doğrudur mu gerçektende epic mount düşüyomu bu arkadaştan?

düşüyosa mountun adı nedir, bi araştıram netten :)

teşekkürler..[signature][hline]Tüylü[Tauren-Shaman]
Burning Legion

FOR THE HORDE!!!
Sosyal ağlarda paylaş

düşüyo. adı deathcharger's reins. undead epic mountun mavi olanı. hızı da 300% falan değil normal epic mountlarla aynı hızda. :)[signature][hline]if you don't fall all the way, you cant be saved..it's only after you've lost everything that you are free to do anything...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
thelegbra, 12 Eylül 2005 20:18 tarihinde demiş ki:
Deathcharger's Reins
edit: baron rivendell qui :D naptın yaa heueh

Rezillik diz boyu... Kimse görmedi değilmi?[signature][hline]ICQ#: 1957744 MSN Messenger: [email protected]ek$i:topluignebasi
WoW:Narcosis[Burning Legion] | Shab[Warsong] | Prion[Skullcrusher] | Crook[Al'Akir]
Sosyal ağlarda paylaş

undead mountu diyorsunuz sadece requires lvl 60 diyor undead falan yazmiyor[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
"Deneyim zor bir ögretmendir çünkü sınavı önce,dersi sonra verir"

MSN|Blogs of my life|Myrande
B@B th3 G3NK

MALkavianX, 28 Ağustos 2005 13:24 tarihinde Karaköy vapur iskelesinde demiş ki:
Abi yok bide disardan zenci ithal etmisler...(!!!!)
Sosyal ağlarda paylaş

yahu Niffer'ın ne mal olduğunu biliyodumda bukadar şerefsizlik yapacağını tahmin etmezdim ya..it herif; ulan hiçte denk gelmedi görmedim o mount'un üstünde görmek onu; bi /spit, "you f..king ninja"da ben atardım >([signature][hline]Tüylü[Tauren-Shaman]
--Deathwish for MT--

Burning Legion

FOR THE HORDE!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Deathchargerı genelde ninjalamak suretiyle ele geçiriyor herkes. :D
after edit: birinin daha rolleyerek aldığını gormedim o atı!
[signature][hline]Sidious: Vader
Vader: Yes Master?
Sidious: I love you

[Bu mesaj Juzzam tarafından 12 Eylül 2005 20:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bu soruyu sormadan önce official forumlara bakınıyonum; biri şey demişti işte "bu rivendare'nin mountunu ilk niffer değil, Arthas serverındaki biri aldı" demişti..burdan 4milyon kişi arasından 2kişide olduğu sonuca varmak abartımı olur yoksa gerçek mi ?[signature][hline]Tüylü[Tauren-Shaman]
--Deathwish for MT--

Burning Legion

FOR THE HORDE!!!
Sosyal ağlarda paylaş

oyundaki en rare itemlardan hatta en rare oldugu dusunulurse, surekli ninjalanmasi normal.

insanlar kendine hakim olamiyor maalesef.

argent dawnla exalted olmak da gerekmiyormus, ben de okudum bi commentde guildle girdiklerinde dusmus, en yuksek rep honoredmis raiddekilerdeki.[signature][hline]oyle iste.
Sosyal ağlarda paylaş

ben 2 kişi tanıyorum rolleyen... 1. Scenic 83 e 84 kaybetti.... 2. sirplaya oda 79 lu bişi atmıs.. priestin biri 80 üstü sallamış... 3. bi kere stratholme ye girdim.. beni reslemeyi unuttu bizim türkler.. baya bi fırçalayıp cıktım.. o run dada at düşmüş.. turksword almıs.. bende kendime baya bi küfür ettim.. bunların hepsi BL de oynuyor..[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

ne olursa olsun ninjalanması hoşgörülecek iş değil bence..adam loot master olmuş millet güvenmiş ona; düşerdüşmez alıp HS çekiyor..olmaz öyle şey, loot master kadar diğer raid üyelerininde hakkı var lootlamaya, zaten onun içinde roll sistemi getirilmiş..

ha, "maalesef" yapıyo insanlar ninja bunun önüde ancak o şeroluğu yapanın adını duyurmakla oluyor..[signature][hline]Tüylü[Tauren-Shaman]
--Deathwish for MT--

Burning Legion

FOR THE HORDE!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ozii_x, 12 Eylül 2005 20:36 tarihinde demiş ki:
beni reslemeyi unuttu bizim türkler.. baya bi fırçalayıp cıktım.. o run dada at düşmüş.. turksword almıs.. bende kendime baya bi küfür ettim.. bunların hepsi BL de oynuyor..

lol :D :D

üzüldüm senin adına..[signature][hline]Tüylü[Tauren-Shaman]
--Deathwish for MT--

Burning Legion

FOR THE HORDE!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
obaaa, 12 Eylül 2005 20:40 tarihinde demiş ki:
said:
ozii_x, 12 Eylül 2005 20:36 tarihinde demiş ki:
beni reslemeyi unuttu bizim türkler.. baya bi fırçalayıp cıktım.. o run dada at düşmüş.. turksword almıs.. bende kendime baya bi küfür ettim.. bunların hepsi BL de oynuyor..

lol :D :D

üzüldüm senin adına..

aklıma geldikçe /cry yapar dururum..[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Helcaraxe, 12 Eylül 2005 20:41 tarihinde demiş ki:
Ninja ne oluo tam bilmiom ama mesela itemi bulup takımdan çıkınca itemi kendi beleş lootluo.Matrix de ole bişiydi burda nasıl ?

kendine yaramıyacak bir itemi lootlamak veya loot master isen diğerleri rollemeden direk item'ı cebe atmak diyebiliriz..

ninja yapmayın; yapanları banlayın..[signature][hline]Tüylü[Tauren-Shaman]
--Deathwish for MT--

Burning Legion

FOR THE HORDE!!!
Sosyal ağlarda paylaş

ahaha bi tip adam keserken aklına geliyo bu /cry tam battle in ortasinda HAHA ne koparim[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
"Deneyim zor bir ögretmendir çünkü sınavı önce,dersi sonra verir"

MSN|Blogs of my life|Myrande
B@B th3 G3NK

MALkavianX, 28 Ağustos 2005 13:24 tarihinde Karaköy vapur iskelesinde demiş ki:
Abi yok bide disardan zenci ithal etmisler...(!!!!)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...