Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mount Drop (Baron)

obaaa

Öne çıkan mesajlar

Dworgian said:
hozceri said:
Dworgian said:
drop rate arttırılmış sanırım duyduğuma göre.

bunu duyduktan sora 3 kişide gördüm zaten ilginçtir

aksam gel gidelim muaahahhah

senle gitmem ben cidden alırsın fln delirirm lol

hem ben sololuorum :D

ilk duseni sana bırakıcam hadi iyisin aksam bul beni direk samanla geleyim istersen yada pri disiplin hangini istersen söyle canım bana
Sosyal ağlarda paylaş

arka kapıdan giriyosunuz, prowl/inviz basmadan da arkalarından geçerek ve soldaki duvara yapışarak ilerliyoruz. ilk kilitli kapı aggro almadan açılıyor. önce banshee, sonra fiendı kesiyoruz. eğer eye of naxxramas belirirse şansınıza küsüp aggroladıklarınız kesiyosunuz. son olarak malekiye gitmeden önce bi yerde önünüzde ve arkanızda kapı kapanıyor tonla böcük spawn oluyor, barkskin+hurricane ile 4 saniyede alayını alıyoruz (clasınız neyse artık, türlü aoeler). malekiyi kesmeden önce önündeki 3 mobu kesiyoruz bossu agrolamadan. slaughterhousea girdiğimizde aoelerimiz kuvvetliyse 4-5li gruplar halinde, kuvvetli aoelerimiz yoksa 1-2li gruplar halinde alıyoruz. caster arkadaşlar bile swepera dikkat etsinler. ramssteini da kesip iskeletlere aor attıktan sonra, son 5li guard grubunu da alıyoruz aoe ile. sonra da baron fln. feral druid ile 16 dakika sürüyor bu yazdıklarım. bu 16 dakikanın 8i abominationlarda geçiyor orası ayrı.

-invisibility potion kullanabilirsiniz hayli işe yarıyor.
-hızlı koşma (sprint,dash vs.), blink gibi yeteneklerinizi banshee boss ve malekinden sonra kullanın.
-baronda skeleton spawnları öldürmeyi unutmayın.

edit: sololamanız halinde ramstein dahil 5 bosstan düşen mavi+yeşil+runecloth benzeri itemlerden kazanacağınız net vendor geliri 40gyi buluyor. hele ki black pristine diamond fln düşürürseniz bu kar 120gyi buluyor. hele hele bi de t0 dungeon set bind on equip item bulursanız daha ne diyim. repair, ölmediğiniz takdirde (ki 3-5 patrol çekmeden zor) 3gyi geçmiyor. haydi kolay gelsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Grupları temizlemek zorunda değilsin zaten. Aralarından rahatça sıvışabilirsin çok kalabalık bir alan gördüğünde riske girme birkaçını öldür. Necromancerlara dikkat et mananı bitirmeye kalkarlar hemen kendini dispelle. Birde örümcek kılıklı olanlar (ranged olan versiyonu) spell casting ve hareket etmeyi engelleyen bir büyü atıyor. Onada dikkat et, eğer grup çekmişsen önce onu indirirsen sorun yaşamazsın.

Baron'a gelince... Bir sp için hiçbir zorluğu yok. Baron addleri summonlayana kadar Shadowform kullan. Addleri öldürmek için holy nova atınca tekrar shadowforma girmene gerek yok.

Ben Argent Dawn ile exalted olana kadar deneyeceğim bazıları ikinci üçüncü denemesinde buluyor mountu şans işte :)

Bol şanslar ! ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Nessarien said:
Grupları temizlemek zorunda değilsin zaten. Aralarından rahatça sıvışabilirsin çok kalabalık bir alan gördüğünde riske girme birkaçını öldür. Necromancerlara dikkat et mananı bitirmeye kalkarlar hemen kendini dispelle. Birde örümcek kılıklı olanlar (ranged olan versiyonu) spell casting ve hareket etmeyi engelleyen bir büyü atıyor. Onada dikkat et, eğer grup çekmişsen önce onu indirirsen sorun yaşamazsın.

Baron'a gelince... Bir sp için hiçbir zorluğu yok. Baron addleri summonlayana kadar Shadowform kullan. Addleri öldürmek için holy nova atınca tekrar shadowforma girmene gerek yok.

Ben Argent Dawn ile exalted olana kadar deneyeceğim bazıları ikinci üçüncü denemesinde buluyor mountu şans işte :)

Bol şanslar ! ^^

bide sunu soayım su anda disiplinim onla sansım varmı
Sosyal ağlarda paylaş

mobi said:
biride mage için anlatsın su olayıda bende baslayım talentlerimi verip.
yalnız orda bı curse mu ne vardı cok can yakıodu dıye hatırlıyorum , o iş bittimi?

Mage olarak curse'den çekinmekte ilginç olmuş :D. Curse ön kapıdan girince sorun olan birşey, arka kapıda curse atan mob yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir Frost Mage arkadasım 687. Stratında aldı mountu. Diğer bir feral druid arkadas ise 4. runda..
Drop şanı %0.1
Bende şuan rogue olarak farmlıyorum, henüz düşmedi. İlk 3 bossu direkt kesiyorsunuzi stealth oldugundan dolayı trash mobla ugrasmanıza gerek kalmıyor. Petchwerklerin oldugu bolume geldiğinizden tum petchverkleri kesin ve 1 tane bırakın. Her seyinizi fulledikten sonra son petchwerkide baronun kapısının yanında kesin ve ölür ölmez açılan kapıdan girerek Remmsteini kesin, kapı kapanacaktır ve siz içerde oldugunuzdan dısarıdaki undeadler ile ugrasmak zorunda kalmayacaksınız.
Son 5 death knighti da içeride kestikten sonra son kapıda açılacak ve baron karşınızda olacak, gerisi level 70 bir char için gayet kolay, 1 yada 2 kere iskeletler gelecek onları hemen öldürün aksi halde baronu healliyorlar, aoe kapasitesi az olan bir classanız holy water size yardımcı olacaktır.
Kolay gelsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...