Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dünyanın en iyi kalecileri..

Mumu

Öne çıkan mesajlar

tim howard derim başka bişi demem

kendisi amerika milli takımının ve manchester'ın kalecisidir

aşmış bir kaleci ama pişicek tabii, daha early 20'lerinde

şimdilik

-buffon
-rüştü
-david james
-tim howard

ama ilerde büyük ihtimal başa tim howard geççek

bide mondragon'dur kolombiya'nın milli kalecisi artık :p[ki hala cordoba > mondragon o ayrı ;)][hline]Volfied, 24 June 2003 21:17 tarihinde demiş ki:
kizin hirkasindan tuttum
zipladim kafa kodum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
UrZa, 24 August 2003 00:54 tarihinde demiş ki:
Cordoba Dünya'da ilk yüze.
Rüştü'de Dünya'da ilk 5'e giremez
ama Rüştü Süper kalecidir.
Dünya'nın en iyi kalecileri de Tartışmasız Dida ve Buffon'dur[hline]Exaar Spar - Master Artisan, expert marksman of Tatoonie @ Eclipse

Cordobada ilk 100e girer hatta ilk 20'yi bile zorlar.Rüştüde ilk 5e kesin girer abi dediklerine katılmıyorum...[hline]:) Bir zamanlar arkadaşım olan bir maybaşın sözü...''Gerçekler acıdır baklava tatlıdır o zaman baklava gerçek değildir''Böyle biriyle nası arkadaş olmuştum yaa alla alla :)[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Rüştüyü sadece milli maçlardan dolayı kalbinizde yer etmiş şahsen cordoba son yıllardaki rüştüden daha iyi...[hline]:) Bir zamanlar arkadaşım olan bir maybaşın sözü...''Gerçekler acıdır baklava tatlıdır o zaman baklava gerçek değildir''Böyle biriyle nası arkadaş olmuştum yaa alla alla :)[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

yahu ramses van der saar'ın hangi senesindeki performansından bahsediyorsun sen ? şuan çok orta düzey bir performans sergiliyor, oysa david james bu sezon ve geçen sezon kendini aştı diyebilirim, son hırvatistan maçı en yakın örneğidir[hline]Volfied, 24 June 2003 21:17 tarihinde demiş ki:
kizin hirkasindan tuttum
zipladim kafa kodum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_NoelBaba_, 24 August 2003 10:48 tarihinde demiş ki:
Rüştüyü sadece milli maçlardan dolayı kalbinizde yer etmiş şahsen cordoba son yıllardaki rüştüden daha iyi...[hline]:) Bir zamanlar arkadaşım olan bir maybaşın sözü...''Gerçekler acıdır baklava tatlıdır o zaman baklava gerçek değildir''Böyle biriyle nası arkadaş olmuştum yaa alla alla :)[/b]

Yuhhhhh bee ! Bizim mahallede bi velet var oktay die bence en iisi o !!! Allahım yaağğğğğğğğ ![hline]BabacumMostors, 09 August 2003 15:39 tarihinde demiş ki: ne demis aceb ?
kız ayarlamaya niyetli arkadaşlar...

hiç durmayın bugünden dershanein kapısına yaldırın zaten kızlarda sizi bekliyorlardı "gelselerde versek" diye...

yok ulan öyle şey adam gibi oturup çalışın

Sosyal ağlarda paylaş

oha abi james'i ta liverpooldan bilirim.öle süper bi kaleci değil.hatta eskiden çok sıklıkla büyük hatalar yapıyodu.şimdi azalttığı için biraz toparladı.

ayrıca cordoba rüştüden iyi diyenler komik oluyo hakikaten.rüştü kesinlikle ilk 5' tedir.ama kim birinci bilemem.[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
and so do the angels because of His Awe.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...