Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Halı saha kramponu alacam ne alayım ya Adidas ya Nike olacak

SbNN

Öne çıkan mesajlar

ulan dediğine bak istanbullun özellerinin en kötüsüymüş peah!atacan falan ne oluyo o zaman onlar süper ışık lisesi falan onlar mı daha güzel st.beoit ten[hline]bir zamanlar dopaç gibi bir arkadaşım vardı arkadaş sayılırsa tabii bize geldiğinde yemekleri hep o yerdi biz yemezdik annem doydun mu derdi doymazdı dur adı neydi?d....
Sosyal ağlarda paylaş

oop sakin ol bakem*!Okulunu savunur*Ben o okula 640 puanla 2 sene once zor girmiştim be ne diyon sen biz yeni gelenlere SB ruhu aşılarız -Ulen bu Terim Galatasaraulılık ruhu gibi oldu---
Sb sen çok yaşa canım feda olsun sana.....[hline]Günümüzün dünyasında
Hepsi aynı hepsi ala
İsa Musa Muhammed Buda
Neyin varsa bilmiş senin!
Sosyal ağlarda paylaş

Vakıf okulları arasından en kötüsü diyorum ayrıca siz 4oo puanla giremezsinizki st.benoite sayın belphegor[hline]:) Bir zamanlar arkadaşım olan bir maybaşın sözü...''Gerçekler acıdır baklava tatlıdır o zaman baklava gerçek değildir''Böyle biriyle nası arkadaş olmuştum yaa alla alla :)[/b]

[Bu mesaj _NoelBaba_ tarafından 24 August 2003 13:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ST. BENOİT LİSESİ: FRA 200 kişi kontejan tavan puan:759,000 taban puan:698,000 1.ön kayıt:610,002 bu duruma göre giremiyorsun cnm[hline]:) Bir zamanlar arkadaşım olan bir maybaşın sözü...''Gerçekler acıdır baklava tatlıdır o zaman baklava gerçek değildir''Böyle biriyle nası arkadaş olmuştum yaa alla alla :)[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dresquin, 24 August 2003 13:23 tarihinde demiş ki:
Bu kadar dert etmeyin cocuklar gireceginiz yeri falan, sizden hicbir türlü adam olmaz. Yormayin kafanizi, sen krampon al futbol oyna, sen de mp3 arsivini genislet radyo acilinca djlik yap. Kasmayin bu kadar, der etmeyin kendinize bu isleri.. Hadi bakim cicilerim benim, hadi, hadi.[hline]Siyah Kahve.com, Ebedi kahvelerin mekânı.

Sen kim oluyorsunda sizden birşey olmaz gibi laflar söyleyebiliyorsun ki?Babam mısın?Annem misin?Nesin ki sen?[hline]:) Bir zamanlar arkadaşım olan bir maybaşın sözü...''Gerçekler acıdır baklava tatlıdır o zaman baklava gerçek değildir''Böyle biriyle nası arkadaş olmuştum yaa alla alla :)[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Belphegor, 24 August 2003 13:39 tarihinde demiş ki:
işte noel böyledir istediğin lafı et ben üzerime alınmıyorum herşeyi üzerine alınmıyacaksın.[hline]bir zamanlar dopaç gibi bir arkadaşım vardı arkadaş sayılırsa tabii bize geldiğinde yemekleri hep o yerdi biz yemezdik annem doydun mu derdi doymazdı dur adı neydi?d....

Üstne al alma o laf sana ve bana edilmiştir sen kabullenmiyorsan gururunu koruyamıyorsun demektir[hline]:) Bir zamanlar arkadaşım olan bir maybaşın sözü...''Gerçekler acıdır baklava tatlıdır o zaman baklava gerçek değildir''Böyle biriyle nası arkadaş olmuştum yaa alla alla :)[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız inanmak istemiyorum anlı şanlı Sb puanı harbici 540 a düşmüş ve de fransızların en kötüsü olan St.Michel 590 puanda ah şu bizim kontenjan çok geniş olmıcaktı biz bu kadar düşermiydik beh!!Kader Utansın[hline]Günümüzün dünyasında
Hepsi aynı hepsi ala
İsa Musa Muhammed Buda
Neyin varsa bilmiş senin!

[Bu mesaj Khirsah tarafından 24 August 2003 13:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...