Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Halı saha kramponu alacam ne alayım ya Adidas ya Nike olacak

SbNN

Öne çıkan mesajlar

Adidasta predatorlar var ama resimlerini bulamadım niketa total 90 almayacağım onu söyleyeyim niketada ilginç modeller var...
Ama adidasın predatoru kafama yattı hani david beckhamın bi beyaz kramponu var ya işte ona hastayım ama halı saha olacak resmini bulursanız koyar mısınız?Bide bol çeşit olan bir dükkan biliyorsanız söylermisiniz?[hline]:) Bir zamanlar arkadaşım olan bir maybaşın sözü...''Gerçekler acıdır baklava tatlıdır o zaman baklava gerçek değildir''Böyle biriyle nası arkadaş olmuştum yaa alla alla :)[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

spor bölümü var kene

neyse nike al bence daha sağlam[hline]Emaleth, 21 August 2003 18:13 tarihinde demiş ki:
çok topik mi kilitlendi, vurun emalethe. threadiniz mi kilitlendi, vurun emalethe. canınız mı sıkıldı, vurun paticiğe... ooooh vallahi, şahane... çay da ister misiniz yanına?
Sosyal ağlarda paylaş

bende çok düşündüm spor bölümünemi yoksa buraya mı açayım diye ama işin içine giyim kuşay girince buraya açayım dedim.[hline]:) Bir zamanlar arkadaşım olan bir maybaşın sözü...''Gerçekler acıdır baklava tatlıdır o zaman baklava gerçek değildir''Böyle biriyle nası arkadaş olmuştum yaa alla alla :)[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

KAL a girecem demiyodum hedefim KAL diyodum.Ayrıca sende KALa girecem diyodun ama nereye girdin----->Babaya girdin aldın gördün vs. vs.[hline]:) Bir zamanlar arkadaşım olan bir maybaşın sözü...''Gerçekler acıdır baklava tatlıdır o zaman baklava gerçek değildir''Böyle biriyle nası arkadaş olmuştum yaa alla alla :)[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Puhah ben köy hizmetlerini mi kazandım oraya kazansam bile gitmem şimdi yalanın gereği yok nereyi kazandığımı sende biliyorsun ama cağaloğlu an. lisesine gideceğim sen nereye istek beldeye puhahah şiir gibi oldu anıracam tikkat et Nıhahahah zuhahha puhahahah triiiaaahhahaha[hline]:) Bir zamanlar arkadaşım olan bir maybaşın sözü...''Gerçekler acıdır baklava tatlıdır o zaman baklava gerçek değildir''Böyle biriyle nası arkadaş olmuştum yaa alla alla :)[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

puhah st.benoite sınava giren herkeşleri alıyorlar puhah hem sen nasıl öğrenecen fransızca bide lisede şöyle bir tip olaylar olmaz--->-Çöp kutularının üstü 0,3 cm kar oldu okula gitmiyim dimi anne?
-Tabii gitme yavrum kayarsın düşersin falan filan
Sen en iyisi meslek lisesine git kaldırım mühendisi ol ondan sonra o konu üzerinde doktora filan yap pröfösör ol tamam mı oke mi hıııı?[hline]:) Bir zamanlar arkadaşım olan bir maybaşın sözü...''Gerçekler acıdır baklava tatlıdır o zaman baklava gerçek değildir''Böyle biriyle nası arkadaş olmuştum yaa alla alla :)[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 24 August 2003 12:55 tarihinde demiş ki:
ay daha liseye girememisler...[hline]hangisi daha iyi?
Azmodai

Azumodei Fenjumiyaro of Bria, SWG

Ben girdim Cağaloğlu Anadoluya ama bu belphegor denilen sayın değerli üyemisssss lise sınavında 600 puan yaparak büyük bir rekor kırdı[hline]:) Bir zamanlar arkadaşım olan bir maybaşın sözü...''Gerçekler acıdır baklava tatlıdır o zaman baklava gerçek değildir''Böyle biriyle nası arkadaş olmuştum yaa alla alla :)[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...