Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Movies Game

Mumu

Öne çıkan mesajlar

ben de moviesi ilk oynadigimda vay be zamanında 3d movie maker'i kiymetini bilemedik dedim :) 3d'nin yeni yeni oyunlara girdigi bir donemde, o zamanın klasik isimlendirmelerinin izini tasiyor 3d cin ali vs..[signature][hline]

[Bu mesaj mardox tarafından 22 Kasım 2005 17:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

mumu benim dedigim olay su
simdi star maker dan bence en iyi yapilacak sey su
Stress,Boredom,Mood Lower,Mood Upper bu dortu alirsaniz starlariniz kolayca cildirmiyo cok kolay rahatliyo bu cok iyi bir taktik ayrica hemen 1. ligi yakalamak ve rahatlamak istiyosaniz mutaka aktorler icin 2 tane yonetmenler icin 3 tane genre'i fulleyin oyuna girer girmez deneyimli insanlarla film yapmak sizi one geciriyor. ayrica mumu bence biraz abartmissin ben 3,2 yildizli stara bile 2 asistan vermistim ilerde 6 7 tane crew lazim oluyoki 2 film ayni anda cekesin. o yuzden cok savurmayin employee leri[signature][hline]Oh baby you want me ?
Well you can get this lap dance here for free.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mumu, 21 Kasım 2005 17:30 tarihinde demiş ki:
MUMU INC. GURURLA SUNAR!!!

ILK GERİLİM-KOMEDI FILMI..

K.O.R.K.U

(evet ilk 11 dakikalik filmimi cektim. cekene kadar anam agladi. bol oyuncu vesaire.. 68 sahnelikti.. daha uzunlariyla karsinizda olucam)

gusell olmus ama parental advisory olmasi lazim basinda...:)[signature][hline]Size matters not. Look at me. Judge me by my size, do you? Hmm? Hmm. And well you should not. For my ally is the Force, and a powerful ally it is. Life creates it, makes it grow. Its energy surrounds us and binds us. Luminous beings are we, not this crude matter. You must feel the Force around you; here, between you, me, the tree, the rock, everywhere, yes. Even between the land and the ship."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
senko, 21 Kasım 2005 22:09 tarihinde demiş ki:
milyon tane soru takıldı aklıma şimdi :)
kendi senaryonu custom script bilmemne binası var onla yazıyorsun

şimdi ben size sorularımı sorayım

1)oyunda kendi mekanımızı belirleyebiliyormuyuz ben spaceship coridor'u değiştirmek istiyorum mesela dizaynını renklerini vs veya baştan set yapmak istiyorum kendime böyle bir imkan var mı?

Renklerini olmasada mekana eşya ekliyebiliosun.silah araba vs....

2)scripti baştan sona nasıl izleyecem çekmeden script ekranındayken
Advanced movie maker da yanılmıosam var.ama kuklalaar oynuo sanırm var.

3)kameraları nasıl ayarlıyoruz mesela ben battlefield sahnesine yavaş yavaş zoom in yapmak istiyorum nasıl yapabilirm

kamera ayarı yok

4)seslendirme olayı yok mu bu oyunda illa onların hebele hübele diye konuşmalarını mı dinleyecez

var.post production office de

aklıma daha soru takıldıkça iletirim size ama çokta özgür bir oyun değilmiş şimdiki izlenimlerime göre
[signature][hline]BL -> Mufreze 60 orc Shaman
DuneMaul -> Kojiro Dwarf Warrior
Sungrass Studios

[Bu mesaj behran tarafından 23 Kasım 2005 13:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

aynı fikrideyim..
oturup yok bu sıkılmış bu strese girdi bunun asistanı yok bunun traileri yok su filmi yetistireyim derken amacindan cikti oyun sims oldu..

bununlami urasicam ben..arti asil amacim olan film cekme iside 68 scenelik bi filmi 6 senede cekebildi bizim paşalar..

eh yarim saatlik bi film ceksem heralde yillarimi alir..[signature][hline] Sex Machine
Sosyal ağlarda paylaş

harbi ya 2 gün oynadım bıraktım bende ilk haberleri çıktığından beri bekliyordum bu kadar olamaz :(

Gene süper oyun Peter Molyneux 'un hakkını vermek gerek ama beni sıktı :)[signature][hline]Eamer, 14 Kasım 2005 01:56 tarihinde demiş ki:
Superman'ın neden donunu dışarı giyeceğini ilerki bölümlerde öğrenebilecek miyiz?

Tık
Sosyal ağlarda paylaş

Yaw sizde sandboxta yapın filminizi girerken seçenekler war ayarlayın ordan sonra yapın scriptinizi başlayın çekmeye hiç bir sete gitmeden direk sizin scriptinize göre cok cok hızlı bir şekilde çekiveriyolar. Ama hangi seçeneği işaretleyince Cart! diye çekiyodu hatırlamıyorum gerçi seçeneklerin açıklamaları yazıyo üstüne getirince.

Birde scripti izleme olayı war hazırda olan scripti kendi script yazdığımız binada yeniden yapılandırma imkanımız ister sahne ekler ister sahne çıkartınız kostumleri ve oyuncuları ayarlamakta kolay olur.Eee tabi izleye bilirsinizde.[signature][hline]:rock: Kings Of Metal .:. :rock: Orphaned Land .:. :rock:
- ! - Grrr - ! - ! - www.ultimatr.net - !
Sosyal ağlarda paylaş

ben o ingilizceleri okudumda hangisi olduğunu bulamadım dediğin seçeneği[signature][hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
senko, 24 Kasım 2005 19:17 tarihinde demiş ki:
ben o ingilizceleri okudumda hangisi olduğunu bulamadım dediğin seçeneği

hemen film cekme olayi instant movie making secenegi yanlis hatirlamiyorsam bence hepsini acin sandbox oynayacaksaniz. ben artik keyfine oynuyorum star maker traineri buldum butun puanlari arttirdim falan filan max herseyi daha sonra gittim sandboxta yaptim herseyi ole canim sikildikca film cekiyorum[signature][hline]Oh baby you want me ?
Well you can get this lap dance here for free.
Sosyal ağlarda paylaş

onu oyunun içinden movie player kısmından yapacaksın export diye seçenek war sağda alt tarafta onunla yapacaksın yine belgelerime atıyor.[signature][hline]:rock: Kings Of Metal .:. :rock: Orphaned Land .:. :rock:
Hani gece geç saatte mönitörün ışığında otururken çalar ya fondan bir şarkı,
Hani göz yaşların damlar ya klavyenin üstüne akar hemen tuşların arasından,
Hani silersin ya gözyaşlarını koluna, hani düşünürsün ya sevdiğini,
Hani keşke dersin ya hep, hani kaybolursun ya düşlerinde...
İşte bu gece öyle bir gece.
Sosyal ağlarda paylaş

yok yok okadar değil ara yüzü çok kolay, çok basit.[signature][hline]:rock: Kings Of Metal .:. :rock: Orphaned Land .:. :rock:
Hani gece geç saatte mönitörün ışığında otururken çalar ya fondan bir şarkı,
Hani göz yaşların damlar ya klavyenin üstüne akar hemen tuşların arasından,
Hani silersin ya gözyaşlarını koluna, hani düşünürsün ya sevdiğini,
Hani keşke dersin ya hep, hani kaybolursun ya düşlerinde...
İşte bu gece öyle bir gece.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
evet arkadaşlar bir kaç gün içinde çektiğim ilk filmi sizlerin beğenisine sunacağım. Aslında bugün bitmiş olacaktı ama bir karışıklık oldu. Kıyafetler ve figüranlar karıştı :)

150 Scenelik bir film, yaklaşık 12dk fln ediyor galiba,

Hatta bir fragman hazırlayabilirsem onuda koyarım :D[signature][hline]|Avril Lavigne| |MySpace| |The Simpsons| |WWE|
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...