Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Movies Game

Mumu

Öne çıkan mesajlar

bende netten çekiyorum.
daha piyasada yok galiba en azından izmite gelmedi daha[signature][hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

bende çekicem[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

mumu hakikaten güzel olmuş bi bitse bende oynayacam uzun metraj çekecem 10dk eğil 2saaatlik :)
oyuna gelen ek paketlerde slow motion gibi efekler vsler olsa harika olur bu oyun.
ama çok tutmadı galiba bu oyun değil mi?[signature][hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

yok insanlar deli gibi film çekiyor..
teşekkürler bu arada sonu fln sıçtı biraz araya alien karışmış yeni farkettim ehaeuh..

neyse de sana bi uyarı eğer uzun metraj çekiceksen hayatindan 2-3 seneyi gözden cikarmişsin demektir.. imkansiz tamamiyle..[signature][hline] Sex Machine
Sosyal ağlarda paylaş

her ne kadar cd key yazilmadini bilsemde bugun oyunu aldim icime oturdu cdkey cikmadi icinden eger birisi pm atarsa cd key cok sevinecem[signature][hline]Erevy wrod in tihs sohrt pgaararh is slepeld cploetemly wnorg but you soluhd be albe to raed it nrmlaloy? Apnptpaarly the hmaun biarn olny ndees the frsit and lsat ltretes to be in the creorct ptosion for a wrod to be lilgbele.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu en sonunda oynama şerefine sahip oldum ama kendi scriptini yazma olayını hala anlayamadım. çok karışık geldi. bi çözebilsem bende başlıyacam film yapmaya :)[signature][hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
Sosyal ağlarda paylaş

milyon tane soru takıldı aklıma şimdi :)
kendi senaryonu custom script bilmemne binası var onla yazıyorsun

şimdi ben size sorularımı sorayım

1)oyunda kendi mekanımızı belirleyebiliyormuyuz ben spaceship coridor'u değiştirmek istiyorum mesela dizaynını renklerini vs veya baştan set yapmak istiyorum kendime böyle bir imkan var mı?

2)scripti baştan sona nasıl izleyecem çekmeden script ekranındayken

3)kameraları nasıl ayarlıyoruz mesela ben battlefield sahnesine yavaş yavaş zoom in yapmak istiyorum nasıl yapabilirm

4)seslendirme olayı yok mu bu oyunda illa onların hebele hübele diye konuşmalarını mı dinleyecez

aklıma daha soru takıldıkça iletirim size ama çokta özgür bir oyun değilmiş şimdiki izlenimlerime göre[signature][hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
1)oyunda kendi mekanımızı belirleyebiliyormuyuz ben spaceship coridor'u değiştirmek istiyorum mesela dizaynını renklerini vs veya baştan set yapmak istiyorum kendime böyle bir imkan var mı?

Hayır. kendi setlerini yaratamiyorsunuz.. yani en azindan ben 2000 yılına geldim hala yaratamıyorum. belki vardır emin değilim ama pek de sanmiyorum.

said:
2)scripti baştan sona nasıl izleyecem çekmeden script ekranındayken

İzleyemiyorsun malesef

said:
3)kameraları nasıl ayarlıyoruz mesela ben battlefield sahnesine yavaş yavaş zoom in yapmak istiyorum nasıl yapabilirm

Şöyle ki bazı kullanılan sahnelerde yani custom script writing yaparken bazi sahnelerde kamera açısını değiştirebiliyorsunuz ama sınırsız değil yani isteidğiniz yere koyamıyorsunuz da 5 ayrı açıdan birini seçebilirsiniz mesela.Örnek vermek gerekirse sniper kapisma sahnesinde ister üstteki sniperin etrafi taramasini izleyebilirsiniz isterseniz yerde saklanan sniperi..gibi

said:
4)seslendirme olayı yok mu bu oyunda illa onların hebele hübele diye konuşmalarını mı dinleyecez

Dediğim gibi oyunda bug var patch ile düzelecek. Movie playerdan değil Post Production binasından ses alt yazi fln ekleyebiliyorsunuz. Fakat seslendirmeyi yapsanız bile ses gelmiyor bug var sanırım orada.. gerçi netten izlediklerimde yapanlarıda görmüştüm ama bilemiyorum bugmış sanırım..O kendi aralarındaki mırmır sesleri Post Production binasından kapatip açabilrisniz.. aynı zamanda filmin müziğini kapatıp açabilirsiniz. bi de etraftaki sesleri kapayabiliyoruz.

said:
aklıma daha soru takıldıkça iletirim size ama çokta özgür bir oyun değilmiş şimdiki izlenimlerime göre

Kesinlikle kimsenin beklediği kadar özgür bir oyun çıkmadı. Bilmiyorum belki insanlar sıkılıp bıraktılar ama ben bu halindeyken bile çok bomba şeyler yapilabileceğine inanıyorum şahsen. Ve azimle devam ediyorum. Bakarsınız ileride uzun metraj (1 saat 20 dakikalık fln) bi film ile gelirim karşınıza :) ama sanırım o imkansız. 10 dakika süren 68 sahnelik bir filmi 6 senede cekebildim. sanırım oda 48 sene fln sürer çekmem o zamanda herifleri 18 yaşında yakalamam lazım eheh..[signature][hline] Sex Machine
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...