Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dc++ (p2p) acıklaması

DynamicK

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
open slot sayısını değiştirmen lazım ayarlardan. yada min slot 1 olan hubları denemen gerekiyor. slot ise kaç kişinin senden upload yapacağı oluyor sanırım[signature][hline]if you don't fall all the way, you cant be saved..it's only after you've lost everything that you are free to do anything...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
benim şöyle bi problemim var :

yeni kurdum dc++ ' ı...bir huba bağlanıyorum iki dakika sonra şu hatayı veriyor "DC++ just encouraged a fatal bug and should have written an exceptioninfo.txt but the same directory as the executable.You can upload blablabla..."

anladığım kadarıyla onun yerine bunu indir ve koy diyo , indiriyorum ama bi gelişme yok napıcam ?[signature][hline]chuck!
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 4 ay sonra ...
Arkadaşlar pardon, up lıyorum eski konuyu ama ben bir tek şu active passive olayını anlamadım, yani ne olduklarını falan biliyorum da nasıl active olacağımı bilmiyorum... oradaki boşluklara tam olarak ne yazmam gerek biri söyleyebilir mi ?

IP:
TCP Port:
UDP Port:[signature][hline]Makhaon
Level 44 Tauren Hunter - Kor'gall [EU]
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Admin
revconnect yukledim 1 aydir kullaniyorum daha banlenmedim
gayette guzel tavsiye ederim ayni dosyayi farkli kisilerden cekiyorsunuz ve dolayisi ile hat kapasitenizi maksimum seviyede kullaniyorsunuz.

:)

http://www.hublist.org/
arama yapabilirsin istedigin kritere uygun hub icin..

ek olarak hublist aldiginda filter e yaz istedigin bi kriteri
listeler uygun hublari
gir search et dene.[signature][hline]*
Sosyal ağlarda paylaş

Netlimiter'ı kurunca suyunu çıkarmazsanız kimse birşey demiyor size. Farketmiyorlar çünkü. 256k iseniz 4-5kb'da tutun. Geri kalan 2kb'da size site gezerken yeterde artar bile.

Revconnect bir çok hub'dan atılmıyor zaten. Buna psikopatça takmış olan sadece bir kaç yer var. Neredeyse çıktığından beri kullanıyorum. Çok güzel bişi.[signature][hline]Image Resizer | direct-link | Selçuk Erdem'den önce de zopik'tim ben...
Fikir Yurdu - Siyasi ağırlıklı fikir ve düşünce forumu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DynamicK, 30 Aralık 2005 17:11 tarihinde demiş ki:
http://www.hublist.org/
arama yapabilirsin istedigin kritere uygun hub icin..

ek olarak hublist aldiginda filter e yaz istedigin bi kriteri
listeler uygun hublari
gir search et dene.

öyle aratarak yeterli bi hub bulamadım işte. 200-300 kişilik hublar var ki oralarda da aradıklarımı bulamıyorum.[signature][hline]ewq
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...