Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kurtlar Vadisi [Yeni Sezon]

Cintonik

Öne çıkan mesajlar

6 ekimde Kanal D de yeni sezon ilk bölüm.Çok fazla soru işaretiyle geçen sezonu kapatmıştı bakalım nasıl çözülecek.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

Beni artık konusu ilgilendirmiyor.
Ne olacağı belli gibi çünkü.
Artık 3 sene olmuş, bu vakitten sonra bu adamlar iyi çekiyolar mı diye bakarım bu diziye.
Yeni sezon öncesi biraz g.tleri kalkmış gibi geldi bana. Bu onlara zarar verir bence...[signature][hline]Bence Natalie insan değil..

Bakma öyle simulation Two olabilir belki....
Sosyal ağlarda paylaş

burunları büyümemiştir de (dikkat edelim kaba kelimeler kullanmaya!) kanal d ye geçince büyük reklam kapmanyası yapmak zorunda adamlar, ondandır.
ayrıca son 13 bölüm olması lazım, diziler 13 ve katları şeklinde çekiliyor genelde..
güzel olacak gibi, hele -her ne kadar inanmasam da- al pacino falan gelirse tadından yenilmez![signature][hline]oasis.gen.tr
Mail/MSN: [email protected] , ICQ:6254196
Sosyal ağlarda paylaş

Kurtlar vadisi ?
bögk..[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;
Renklerle bir siyah yaptık! Renklerle bir siyah yaptık!

[code=php] i died for you !
[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

Az önce Yaşamdan Dakikalar'da Nebil Özgentürk ateş püskürüyordu Tırtlar Vadisi'ne, "3 dakika boyunca silah gösteriliyor" diye, "sadece tanıtımında 26 kişi ölüyor" diye.
Neyse son 14 bölüm, bitse de gitsek.[signature][hline]" We're not a threat. We're salvation.
The world will have to deal with us. "
Sosyal ağlarda paylaş

begenmeyenin izlememe gibi bi dogal hakkı var.dizinin başarısını kıskananlar ozellikle medyada gereksiz bahanelerle diziye zarar vermeye çalısıyor.ama bugune kadar ben izleyici kaybettigini gormedim aksine arttı he geçen bolum sonuç ortada.r[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk bölüm reklamdan geçilmez
aydın doğan kırıcak parayı :P[signature][hline]Absolute, 27 Eylül 2005 00:59 tarihinde demiş ki:
Daha fazla paticik söyle idi, böyle oldu, ancak şöyle kurtarılır, yok şunları, atalım bunları büyütelim, ilerde işe yararlar tipi yazılara son verelim artık. Paticik şu an ne ise odur. Sıkıntı bastı kaç gündür x ayrılmış y kurtarma operasyonu yapıcakmış c ağlamış. Adam gibi konu açın, insan gibi yazı yazın. Dedikoducu teyzeler gibi 1 lafı 50 kere döndürüyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

bazıları bitsede kurtulsak dio bazıları sevmiyor ya kardes bitsin diosan izlemek zorunda deilsin gıcık diosan buraya gıcıklıgına msj atmak zorunda deilsin k.v bircok yerde izleniyor ve en cok izlenen dizi =) sahsen 1. bolumunden beri izliyorum =)[signature][hline]Name : xtx
Clan : retroSpect
Lvl : 6x
Class : arch mage
Nation: El Morad
Np :9xxx
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tAKA, 30 Eylül 2005 23:51 tarihinde demiş ki:
said:
elektrot, 30 Eylül 2005 00:45 tarihinde demiş ki:
bitse de gitsek.

gitmek icin bitmesine gerek yok.

kissadan hisse begenmedigin seyi izlemene gerek yok.

Beğenmediğimi, izlemediğimi nereden çıkardın ki?!
Sadece çok uzattılar konuyu, fazla sarpa sardırmadan, dolandırmadan bitirseler, biz de öğrensek neler döndüğünü diye şeettirmiştim.
İnsanlar ne kadar asabi olmuşlar yav.
Çaarırım bak Polat abimi, alır seni ayaanının altına. :P[signature][hline]" We're not a threat. We're salvation.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Cursed-, 01 Ekim 2005 01:52 tarihinde demiş ki:
bazıları bitsede kurtulsak dio bazıları sevmiyor ya kardes bitsin diosan izlemek zorunda deilsin gıcık diosan buraya gıcıklıgına msj atmak zorunda deilsin k.v bircok yerde izleniyor ve en cok izlenen dizi =) sahsen 1. bolumunden beri izliyorum =)

Ne mutlu sana 1. bölümden beri izliyorsan, ben de evvelki sene başladım izlemeye. Ama dizi sana çok şey katmış, asabileşmişsin bi kere. Benim ne demek istediğimi anlamadan bana posta koymaya falan çalışmışsın, iyi bari o kadar işe yaramış. Ben de o kadar faydalı olmadı, eski tas eski hamam süt oğlanım ben daha. Gerçi ben daha çok işin derin devlet tarafına meraklıyım, ondandır belki. Bi de gıcık demişsin ya, en çok orası güzel. Ne yazmışım da gıcık olmuşum acaba?![signature][hline]" We're not a threat. We're salvation.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...