Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arizona'daki Krater Çukuru

Chasten

Öne çıkan mesajlar

O aşınmış hali de zaten çıkıntı değil, dağ gibi aşınmaz. Sadece yuvarlaklığı belirginleşir, belki azıcık derinleşir. Bu da sular sayesinde yani. Ki çok su lazım. Bi çöl yağmuru yeter gerçi...[signature][hline]Herkese mutlu bir 2006 yılı diliyorum.
"Senin baban Superman oldu"
In Rock We Trust
K.A.L Forever!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fistan, 29 Aralık 2005 23:42 tarihinde demiş ki:
meksikada bunun aşmışı var dibi görünmüyor ve yamacı kayalık.içine paraşütle atlıyolar falan oksijen tüpüyle.

çok eğlenceli.süper olay.bende yapcam buyuyunce.[signature][hline]Gercekci ol,imkansızı ıste

Sosyal ağlarda paylaş

Onu bunu bilmem ama orda iyi ürün yetişir :Pp[signature][hline]I love your,çünkü onlar very nice.
Birkerick look at me,ondan sonra dont forgetme.
Kalbim tik tak atıyor for you çünkü.

İlk göz ağrım pamiri 62 kasıyom :Pp
"Ne warrior ne Rog. Ne Priest
Gönül İlk'i ister.."
Sosyal ağlarda paylaş

Öehh amma büyükmüş.Birde o içine paraşütle atlanan muhabbet meteorla alakası yok diye biliyorum.Yeryüzünde açılan hayvani bir çatlak o.Yeraltına doğru paraşütle atlıyolardı ama deli gibi yarım saat düşüyo adam.[signature][hline]Palantis Admin
Türkiye'nin İlk Web Based Online Frp Oyunu.

İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu
Sosyal ağlarda paylaş

ya biraz düşünüyorum da, 50 bin yılda dağlar kaybolur, bir meteor zımbırtısı mı kalacak? ki arizonada. rüzgarın bilmemkaç kilometre hızla estiği bu yüzden zeminin düz olduğu, yani taşların kayaların aşındığı bir yerde.. yani bu yerin etrafı niye bu kadar düz diye hiç mi düşünmediniz?

"hadi canım sen de" diyesi geliyor insanın[signature][hline]Forumlarımızda kullanılan imzanız:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...