Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu oYunu nie yapıyolar

G3_NAMLUSU

Öne çıkan mesajlar

Arkadslar!!!!Bu oynu oynuyorum lvl 45 ama neden 45 yeni çhar açarım adamı bırakırım yani adam açarım adamı bırakırım.Bütün adamlarım 40 üstü ama şimdi 1 paperım var.Bu oyun bende bağımlılık yaptı.Yaw gece rüyamda bile apos partisindeyim beni partiden atıyolar aposu tek başıma dönüyorum paper mage ile.Böle rüyamı olur anasını satıyım :) anlamadım gitti.Yok abi bu oyunu bilerek yapmışlar niye diyecek olursanız.Bizim türkiye gençlerimizi oyuna alıştırmak tıpkı sigara gibi.İlk oyun açıldıgın gold premier fln yoktu varmıydı ? ama şimdi gold premier istiyolar yalan mı ag ?

[Bu mesaj G3_NAMLUSU tarafından 31 Aralık 2005 06:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

kılıç bak kardeşim zorla sokmuyolar ama bu oyun netten yayınlanıyo ve interne cafeler para kazanmak için yüklüyolar pc lere yani anlayacagın ister isteme bizim gibilerin aklına alıyo ee haliyle dolayısıyla tr ye girmiş oluyo ve bu oyunu oynayanların % 80 felan türk bundan sonrasını sen düşün kardesim sen şimndi dersin oynaMA O ZAMAN OYNAMAMAK ELDEMİ AG
Sosyal ağlarda paylaş

said:
G3_NAMLUSU, 31 Aralık 2005 08:02 tarihinde demiş ki:
kılıç bak kardeşim zorla sokmuyolar ama bu oyun netten yayınlanıyo ve interne cafeler para kazanmak için yüklüyolar pc lere yani anlayacagın ister isteme bizim gibilerin aklına alıyo ee haliyle dolayısıyla tr ye girmiş oluyo ve bu oyunu oynayanların % 80 felan türk bundan sonrasını sen düşün kardesim sen şimndi dersin oynaMA O ZAMAN OYNAMAMAK ELDEMİ AG

iplemi bağladılar seni oyna die silah zoruylamı oynuon?

başlat>denetim masası>program ekle kaldır > uninstall ko

buna yapcak kdr iraden yokmu? oynamak istemiosan sil kardeşim alla alla[signature][hline]ß e s T
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=Duyuru !!]Önemli Duyuru: Özellikle son zamanlarda 'lan', 'ulan', vb argo kelimelerin
kullanımındaki artış rahatsız edici durumdadır. Bu tarz argo/kaba kelimeler
kullanmamanızı, post etmemenizi rica ediyoruz. Yine aynı şekilde, küfürleri
kısaltmalar yaparak kullanmanız hoş bir davranış değildir, kullanılmamalıdır. [/spo]

Bu duyuruyu boşuna koymuşlar...[signature][hline]<#>Turn back time!!!<#>
Knuckles__/Troy/Silkroad ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...