Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Girls vs. Boys

Bameso

Öne çıkan mesajlar

said:
NeuralBreakdown, 22 August 2003 21:58 tarihinde demiş ki:
Ya pardon da saf mısın?
Başka birinden hoşlandığı apaçık ortada?!

Ne demek ulan "nedenini sorma" pet şişe mi bu çöpe atıosun içindeki su ile?

Yalnız arkadaşlar bu kadar duygulu olmayın. Sonunda öyle günler gelecek ki, sizler de "ben bu hatundan nasıl kurtulurum" diye düşünceksiniz.

Sanirim bende bunun uzerinde karar kıldım.cok dusundum acaba yaparmı die ama herhalde bu bide kardesi hasta hepatit-b ondan dolayi olabilirmi acaba ama ne alaka.[hline]Bowie Is Was Here.Bowie Copyright ®

Konu ile ilgili link.
-coLdwind-, 20 June 2003 00:50 tarihinde demiş ki:
hmm 400 galon sperm bir boşalmada.. helal olsun :p

Duke_Guybrush, 20 June 2003 00:56 tarihinde demişki:
neyse ki türkiyenin okyanusa kıyısı yok. walla ben bayaa su yutarım çünkü ehehe
Sosyal ağlarda paylaş

yaw sımdı hepatıt B basıt bır hastalık zaten herkes omrunde bır defa gecırıyor bebekken eger mazeretı buysa bıl kı yalan soyluyor :D hepatıy B hastalıgı ılac alındıgı ve ılgılenıldıgı taktırde grıp gıbı bır şeydir yanı kardeşim nezle oldu o yuzden senı bırakıyorum demesıyle aynıdır kı sen onu hala sevıyorsunkı hala onu haklı cıkarıcak bır neden arıyorsun :D

yazıya gelınce kaşarlar o kadar fazla cunkı sadece Lıse oranı rakamlarıdır bunnar eger turkıyedekı tum kadınların ıstatıstıgını alsaydım daha farklı bır tablo cıkardı ortaya emın olun. Dıyıceksınız bu oranlar nıye bu kadar yuksek cunkı cocukluklarından oyle yetişmişler 11 12 yaşalarında kişiligin oturdugu caglarında cocuklar devamlı televole ve benzerı programlar ızlıyerek buyumuşlerse sonucu boyle oluyor bundan daha gerıye gıdersek oranların degiştiginide goruruz bu dedıgım gıbı bılımsel :D bir araştırma mısal bostancı da tren ıstasyonunun ardında bır okul var bakın bakalım kızların davranışları nasıl okul cıkısında 24 25 yaşlarında adamların kullandıgı arabalar gelıyor 2-3 kızı alıyor ve gıdıyorlarve bu her gun yaşanıyor :D[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

Sonucta ben gene yasiorum onemli olan bu.[hline]Bowie Is Was Here.Bowie Copyright ®

Konu ile ilgili link.
-coLdwind-, 20 June 2003 00:50 tarihinde demiş ki:
hmm 400 galon sperm bir boşalmada.. helal olsun :p

Duke_Guybrush, 20 June 2003 00:56 tarihinde demişki:
neyse ki türkiyenin okyanusa kıyısı yok. walla ben bayaa su yutarım çünkü ehehe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...