Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

marvel vs capcom

senko

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar bu oyunda nasıl karakterleri değiştiriyoz oyun esnasında bide illa gameped mi kullanmak lazım bu oyun için?? aranizda klavye ile özel hareket yapmayi basaran var mı?
(bulduğum hareket listesinde adam hareketleri keybord ile yapmanız imkansız vs diyordu...)[signature][hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

marvel versus clash of super heroessa 1-2 hareket hariç hepsini yapabilmekeyim. ryu nun ken-akuma mod a dönüşmesi yane :horace:

ama başka bişiyse bilemem. aynı sorunu bende king of fighters 2003 te yaşamaktayım. keyboardla çoğu hareket olmuor. gamepad le de o akdar ii oynayamıorum.[signature][hline]bayan arkadaş:serhat, gamze intihar etti,hastanede şu an.
Ben:bişicik olmaz.1 hatfaya kalmaz akarsınız gene ortamlara
Sosyal ağlarda paylaş

yaf nasıl yapiyorsunuz siz wolfverine'nin torpido hareketi var mesela netten rehber buldum adam Tornado Claw f,d,df + P, tap P rapidly diyor yarim saattir bu harekete uğraşiom bi halt yapamadim.

ehe bide bugün arkadaşla oynadik adam biliomuş meğersem aynı anda havaya sıçradik yere indiğimde ölmüştüm :) nasıl combolar yaptı anlamak mümkün deil :)[signature][hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Arkadaşlar bişi sormak istiyorum ben marvel vs capcom un PS için olan move listini buldum MAME ile aynimidir birçok hareketi yapamiyorum kolay olmasına rağmen :)

Birde gameped yok bende alabilirim gerçi ama n-gage var buna bilgisayari kontrol edebilen bir program yüklesem gameped gibi kullanabilirmiyim :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...