Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Where is Ashqiya?

256

Öne çıkan mesajlar

:D.:dDDdktnxbye
...

oyununa dönermisin sen..dolaşmayın forumalrda ya[signature][hline]Gloomy sunday, with shadows I spend it all
My heart and I have decided to end it all
Soon there'll be prayers and candles are lit, I know
Let them not weep, let them know,that I'm glad to go..

[Bu mesaj Christoph_Vassel tarafından 29 Aralık 2005 10:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yaf adamın ismini öyle bi sordunki sanki clanın dağılmasına o sebep olmuş gibi oldu :D (gerçi olabilir uğursuzdur azcık)
sizde de maaşallah 50 adam vardı yaf..cidden disbant mı oldu clan ?[signature][hline]nogay
62 lvl warrior
55k np
clan _sie_
23 Ocak'a kadar yokum :D
Sosyal ağlarda paylaş

slm arkadaslar ;
patıcık den banlandıgım için angelus artık ange ; 256 arkadasım naber ske nın ss i war mı?kosp kullandıgına dair..rıddıck yaklasık 2 aydır clanımızda degıl..256 senı sevıyorum :D..clanı dısbanlarım yenı clanı yıne bırıncı yaparım haven yakında gelır ılk 2 oluruz onlarla
Sosyal ağlarda paylaş

naber alper adamın bırı özel msj dan kfur edıp duruyodu ben de dayanamadım sen benı tanırsın cok bende yuklendım buna sonra dedım sıkayet edeyım sunu sıkayet ettım :( ben de banlandım kufur ettıgım için . yanı kuralları ıhlal ettım ama keske uyarılsaydım saglık olsun ne yapalım.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pckopat, 29 Aralık 2005 11:26 tarihinde demiş ki:
o yüzden sormadım sadece merak ettim kim oLduğunu o iş bana düşmez zaten ...

ßekle Sen ßen Seni ßi Düşürücemde Düşmüyosunki Mubarek :D :D

[Bu mesaj KILIC tarafından 29 Aralık 2005 15:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ange, 29 Aralık 2005 11:31 tarihinde demiş ki:
naber alper adamın bırı özel msj dan kfur edıp duruyodu ben de dayanamadım sen benı tanırsın cok bende yuklendım buna sonra dedım sıkayet edeyım sunu sıkayet ettım :( ben de banlandım kufur ettıgım için . yanı kuralları ıhlal ettım ama keske uyarılsaydım saglık olsun ne yapalım.

ßoşver İyi Yapmişsin.. Karaktersize..
Sosyal ağlarda paylaş

Yaw geçen gün gelip burada _ske_ = RiiDiiCK dedi.
Yanlış hatırlamıyorsam " Efsane geri dönüyor " diye bir konu açmıştı.Neyin efsanesi olduğunu bilmiyorum.:D[signature][hline]Nick : FulongFei
LVL : 60 (Nihayet :D )
Nat. : Karus
Clan : ( xD)
NP : ( xD)
Kasmaya devam ediyoruz.....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...