Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Silkroad Online Bölümünde Nasıl Başlık Açılır?

Lethious

Öne çıkan mesajlar

Selamlar;

Forumda gördüğüm birkaç örnek üzerine bu tür bir yazının faydası olacağına inanıyorum. Ağır kaçmazsa genellikle oyundaki newbielerin yaptığı "Allah rızası için bi cevap!", "Ölünü Öpeyim cevap ver!" başlıklı threadler açılıyor.

Bana göre bu tür başlıklı threadler açılmaması lazım. Bunu yerine "X Skilli Ne İşe Yarar, Gereklimidir?" türü bir başlık daha iyi kaçar ve daha güsel gözükür.

Birde büyük harfle başlık açmayalım lütfen. !Hala! bilmeyen varsa söyleyeyim, büyük harf bağırmak anlamına gelir...

Lütfen biraz daha dikkatli olalım...[signature][hline]www.otostopcu.org

[Bu mesaj Lethious tarafından 26 Aralık 2005 21:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bir yetkilinin 24 saat online olamayacağı bir gerçek, elbet sorunlar olacaktır. Nefr de demiş, yeterli olmazsa gereği düşünülür diye.
Oyun içi yardım konularıyla, bölüm düzenlemesi gibi görevlerin ayrılması taraftarıyım ben, bilmem siz ne dersiniz? Yardımlaşma bakımından...[signature][hline]Bilginliğin en açık görüntüsü sürekli bir sevinçtir.
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben isterem yetkili olaym.
oyunu stresinden oynayamıom saten lagdır failed dir düşürülmş attack speed dir dellendim iice.
burda millete yardm etmeye calısıom zaman gecio eğleniom mutlu bi cocuk oluom ehüehü :D[signature][hline]YaptıkLarımda bide söyLedikLerimde ke$ke her zaman haksız oLan ben oLsaydım:
O zaman bişeyLeri düzeLtmek için boşuna çaba sarfetmezdim...
Sosyal ağlarda paylaş

hmm, bunlar sadece sro bolumu icin degil de paticik.com'un her bolumunde gecerli olan seyler :-P

kendi adima soyleyeyim, gunde 15 saat kadar online oluyorum ve neredeyse tamaminda paticik.com'u da takip ediyorum. moderasyon icin bol bol zamanim var, ustelik cok da fazla bir yogunluk yok bolumde.

yazacaginiz rehberler, taktikler, bilgiler vs. gerekiyorsa sticky olur. sadece pm atin yeterli. stickylere bakarsaniz bir duzene sokmaya calisiyorum bu saydiklarimi. eklemek istediginiz, begenmediginiz gibi seyler olursa yollayin bir pm halledelim.[signature][hline]Nick: MrAltun
Lvl: 3x
Clan: DreamZ
Server: Aege

(Roguenler/Diez)
Sosyal ağlarda paylaş

bunları insanlar anlar boşuna yazıp kendinizi yormuşsunuz arkadaşlar :)

Bu arada bölüm yetkilisini kutlarım.İnşallah Ezik knight gibi olmaz şu oyun demiştim başta ama o ümidi mi yitirdim :( Bari ezik knightçilardan temizleyin şu forumu.

not: karakterimdeki eşyaları bırakıyorum demiştim kimse gelmedi bende sildim oyunu :) 300k verecektim gsdfsd[signature][hline]Eamer, 14 Kasım 2005 01:56 tarihinde demiş ki:
Superman'ın neden donunu dışarı giyeceğini ilerki bölümlerde öğrenebilecek miyiz?

Tık
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni gelen arkadaşlar yardım başlıklarını okumaktansa direk soru sormayı tercih ediyorlar. Yardım başlıklarının adlarının değiştirilip daha çekici hale getirilmelerinde fayda var. Böylece mesaj kirliliği önlenmiş olur, ayrıyetten sayfaya her baktığımda midem bulanmaz.[signature][hline]Bilginliğin en açık görüntüsü sürekli bir sevinçtir.
Sosyal ağlarda paylaş

daha ne olacak abi ?

Sık Sorulan Sorular'dan daha iyisini düşünemiyorum ama bu bedava oyunları oynayanların çoğunluğu bu tip kavramları bilmeyen adamlar olduğu için yabancılık çekiyor..

ne desinler oku beni ye beni mi ?[signature][hline]Eamer, 14 Kasım 2005 01:56 tarihinde demiş ki:
Superman'ın neden donunu dışarı giyeceğini ilerki bölümlerde öğrenebilecek miyiz?

Tık
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...