Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Xigenon Gmleri Calismior

Sheref_

Öne çıkan mesajlar

Bugun cz de bircok kosper le karsilastim.Adam 45465km den bana 5erli okları cakıor.Ben human oldugum icin insanlardan gorebildigim pek olmadı.Yalnız Orclardan HUKUMDAR ve Apocalypse_ bunu yapior.Insanlardanda Uyndying die bir archer bunu yapior buna kim ne zaman dur diecek..?[signature][hline]Nick :Sheref
Server:Xigenon
Job :ArchMage
Level :6x
Clan :Heaven
Np :325k+
Sosyal ağlarda paylaş

ah ah 61 assassin charımı satıp bırakmıştım xigenonda
şimdi ares de kasıyorum, diez'ede güzel diyorlar tabi bilemem ares ve diez dışındaki serverlar bitmiş bnm gözümde, dupe wipe ın ertesi günü shell set ve shard+8 li assass lar fln (ben yapmadım klan verdi sende öyleydin demein :D) xigenon yavaş yavaş cypher a dönüyor.Keşke ares de daha önce başlasaymışım diyorum

[Bu mesaj FR0ST tarafından 29 Aralık 2005 09:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bizim GM iyiçalışır ama çok torpil yapar gene de severim o da beni sever:P whitedarknes bilir ehehehe...bu arada edit charlarla biraz s.çtlar server a ELT clanınıoldugu gibi 8-9-10 70lik charlar we hepsi 64+ charlarla orc yaptılar human ustunlugu 1 aydır gitti..e bu GM nin ..bneligi sonucta..tabi ondan sonra edit human charlar geldi hiç görmedigim 70 lvl human assas veya warrior cıktı piyasaya...politikaya döndü iyice hersey...
neyseki hala öldürebiliyorum:P[signature][hline]name : TheMoon (Hilâl)
Server: Xigenon
Level : 62
Nation: El Morad
Job : Blade Master
Clan : Sıkıldım artık....

Sosyal ağlarda paylaş

sorma yaw ::imkmkm:: var orclardan adam sabah baslıyor aksama kadar 10 kez o adama yatıyoorum kastıklarım gidiyor bu adam ixenonun yuz karası orc hemde dahada varda ismini unuttum 10 kişiye yakın bir grup bunlar birde hepsi parti yapıyor sanırım aynı cafeden filanlar allah belasını versin ixenondaki orcların
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sheref_, 29 Aralık 2005 02:06 tarihinde demiş ki:
Bugun cz de bircok kosper le karsilastim.Adam 45465km den bana 5erli okları cakıor.Ben human oldugum icin insanlardan gorebildigim pek olmadı.Yalnız Orclardan HUKUMDAR ve Apocalypse_ bunu yapior.Insanlardanda Uyndying die bir archer bunu yapior buna kim ne zaman dur diecek..?

sadece ok atanları mı söylüyorsun??yine onlar ezik 59şer damage vuruyor.peki master olup 62+ olan ve program kullanan ezikler ne olacak...!!![signature][hline]Nick: ::MaHoNi::
Class: Shadow Knight
Server : Xig.
Clan:ELT
LvL:6x
Np:1xx k

Nick: Mrs_Frenzy
Class: Elemental Lord
Server : Cyper
Clan: KnightClub
Np:2x k
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TheMoon, 29 Aralık 2005 10:05 tarihinde demiş ki:
bizim GM iyiçalışır ama çok torpil yapar gene de severim o da beni sever:P whitedarknes bilir ehehehe...bu arada edit charlarla biraz s.çtlar server a ELT clanınıoldugu gibi 8-9-10 70lik charlar we hepsi 64+ charlarla orc yaptılar human ustunlugu 1 aydır gitti..e bu GM nin ..bneligi sonucta..tabi ondan sonra edit human charlar geldi hiç görmedigim 70 lvl human assas veya warrior cıktı piyasaya...politikaya döndü iyice hersey...

peki o ELT clanındaki adamların nasıl kastıklarını biliyormusun!?[signature][hline]Nick: ::MaHoNi::
Class: Shadow Knight
Server : Xig.
Clan:ELT
Np:1xx k

Nick: Mrs_Frenzy
Class: Elemental Lord
Server : Cyper
Clan: KnightClub
Np:2x k
Sosyal ağlarda paylaş

@Banned_Me: Çocukmusun sen evladım ? Tarzına dikkat et..

Hemen herkezi edit yaptınız sizde yok elt clanı karus olmuş edit ! Eee çokda ii oldu %60 human %40 karus varr serverda siz hala neyini tartışıyorsunuz ? Hala bir denge gelmedi elt gibi bir grade 1 clan daha geçicek yakında karusa..

Kanıtlayamadığız hiçbir şeyi buraya yazmayın.Yok edit yok para yok adam 70 oldu..İspatlıyamıcaksan boş boş konuşmayın..Sizin ispat dediğin kavram ben görmedim ama kasarken demekse gidin büyüyünde gelin..[signature][hline]Jabba

Sıfatlar ve ünvanlar gelip geçici şeylerdir!..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...