Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kız ark'ınızı rahatsız eden telefon sapığı...

Mavi

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Ben bi defa cocugun tekine ben ist asayis ben kemal dedim bi daha aramadi. =)[hline]Bowie Is Was Here.Bowie Copyright ®

Konu ile ilgili link.
-coLdwind-, 20 June 2003 00:50 tarihinde demiş ki:
hmm 400 galon sperm bir boşalmada.. helal olsun :p

Duke_Guybrush, 20 June 2003 00:56 tarihinde demişki:
neyse ki türkiyenin okyanusa kıyısı yok. walla ben bayaa su yutarım çünkü ehehe
Sosyal ağlarda paylaş

offff işi bilmiyosunuz...
girin gay sex hedele hodolo kanaşına irc de
bik çak işiyyle muhabbet sonra ver telini
sabaha kadar rahatsız etsinler gece 11 de falam yapcan bunu abi kurtulamıyosun :) deli bişey[hline]22 Agustos 2003
wildpervert: asudgasudhas7udahsda
dopis : buna zati bak kari g*tunu acti desen SDDSDSDLFJSDKOJFSDJHFNSDKJHFSDKJ yapar
Sosyal ağlarda paylaş

Bi zaman arkadaşında başına gelmişti.Sapığa ben polisim benim telefonlarım dinleniyor tipli şeyler söyle.Ama sesin ne kadar kalın bilemiyorum.En azından hiçbişey yapmasa bile tırstırır.İstersen no yu ver Ankara Büyükşehir Belediye köprülerinin altına bel fıtığı 5xx xxx xx xx) şeklinde yazalım.Ankaralılar bilir :D[hline]
Don't panic
No fırfır
This is Turkish Technology
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Moncain, 22 August 2003 22:36 tarihinde demiş ki:
Bi zaman arkadaşında başına gelmişti.Sapığa ben polisim benim telefonlarım dinleniyor tipli şeyler söyle.Ama sesin ne kadar kalın bilemiyorum.En azından hiçbişey yapmasa bile tırstırır.İstersen no yu ver Ankara Büyükşehir Belediye köprülerinin altına bel fıtığı 5xx xxx xx xx) şeklinde yazalım.Ankaralılar bilir :D[hline]
Don't panic
No fırfır
This is Turkish Technology

Bir tek ankaraya has değil o =).[hline]"Here is wisdom. Let him hath understanding count the number of the beast: for it is the number of a man; and his number is 666."
Book of Revelation Chapter 13 Verse 18

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...