Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Chat cola????!*^!'+!

Caranlothwen

Öne çıkan mesajlar

coca colanın diye biliyorum chat cola
2 senedir de var yani[hline]Paticik Anti-Post Kasanlar Derneği Başkanı
regulus, 21 August 2003 19:34 tarihinde demiş ki: Anne cocugundan 21 yas büyük. 6 yil sonra anne cocugunundan 5 kat daha yasli olacak. Baba şu an nerede? Cevap: Annenin Yasi = Cocugun Yasi + 21 / Annenin Yasi + 6 = 5*(Cocugun Yasi + 6) Bu iki denklem cözülürse Cocugun Yasi -3/4 cikiyor. -3/4 eksi dokuz ay demek. Cocuk eksi dokuz aylik ise baba su anda anneyle...
Sosyal ağlarda paylaş

sanal dostlukların gerçek içeceği mi?
:lol: :lol:
baya aramışlar bu sloganı bulmak için heralde[hline]Bu göğüslerse Huda'nın ebedi serhaddi,
"O benim sun'-i bediim,onu çiğnetme" dedi.
Asım'ın nesli diyordum ya,nesilmiş gerçek.
Çiğnetmedi namusunu işte çiğnetmeyecek!

[Bu mesaj regulus tarafından 22 August 2003 17:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Çok hoş ya bin yıl dusunsem aklıma gelmiycek bişey

ibiş gıda ahah[hline]Emaleth, 21 August 2003 18:13 tarihinde demiş ki:
çok topik mi kilitlendi, vurun emalethe. threadiniz mi kilitlendi, vurun emalethe. canınız mı sıkıldı, vurun paticiğe... ooooh vallahi, şahane... çay da ister misiniz yanına?
Sosyal ağlarda paylaş

chat cola,can cola,huzur cola gibi kolalar we kristal kolayla uludaa kolanın toplam ülkedeki pazar payı yuzde 5 tir yuzde 55 coca cola yuzde 40 sa pepsi colanındır cola turkaysa yuzde 25 lik bi pazar payını hedeflemektedir yani bu chat cola olayıda bolgesel satış yapan ufacık bi yerli kola girişimidir,hüsranla sonuclanmıs
gecen gazetede okudum
Sosyal ağlarda paylaş

Lan tan sen bu kadar okur yazar mıydın?
bi icq da konuşamıoz olm size gelcektim unuttum lan uahe

said:
Elexa, 22 August 2003 22:51 tarihinde demiş ki:
chat cola,can cola,huzur cola gibi kolalar we kristal kolayla uludaa kolanın toplam ülkedeki pazar payı yuzde 5 tir yuzde 55 coca cola yuzde 40 sa pepsi colanındır cola turkaysa yuzde 25 lik bi pazar payını hedeflemektedir yani bu chat cola olayıda bolgesel satış yapan ufacık bi yerli kola girişimidir,hüsranla sonuclanmıs
gecen gazetede okudum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...