Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lionheart slaves sorunsalı

ZeuZ

Öne çıkan mesajlar

Ya knights templar'ın son gorevini yapcam ama yapamıoruuğğğm !!! Bi kolelik olayu varmıs slaves li bisiler diodu. Bu isi durdurmak gerekiomus bu slave'ler west barcelona wildness'ta bi yerdeymis bulamadım falla en son goblin khan'ı gordum gormez olaydım o neydi be ! Olduren var mı onu ?[hline]BabacumMostors, 09 August 2003 15:39 tarihinde demiş ki: ne demis aceb ?
kız ayarlamaya niyetli arkadaşlar...

hiç durmayın bugünden dershanein kapısına yaldırın zaten kızlarda sizi bekliyorlardı "gelselerde versek" diye...

yok ulan öyle şey adam gibi oturup çalışın

Sosyal ağlarda paylaş

slaves - sehirden cik batiya git asa yola sap ordan gidiliyo
goblin khan- en az level 10 felan ol,en soldaki yerde yesil ucubik bi yaratik var au gibi onu öldür içinden everlasting diye çekiç cıkıyo onu kullan two handed olmasan bile 25 25 25..vuruyo öldürsün,mage sen bisürü potion al öyle gir..

ayrıca o son görevi diil, relic olayı var sonra bi bulaşıyosun saatlerce iptal!!![hline]My purpose is a very clever answer to a situation you couldn't understand.
Sosyal ağlarda paylaş

valla bnm eleman lvl 8 ranged weapons olayında bow kullanıorum +1 acid damage'lı falla hectic kullanıorum yani sallama atıs 15-15 atıyo ard arda elven bow gibi :D ama planned ya da calculated dendiinde bi de target head secildiinde 30 felan koyuyodu ehhe[hline]BabacumMostors, 09 August 2003 15:39 tarihinde demiş ki: ne demis aceb ?
kız ayarlamaya niyetli arkadaşlar...

hiç durmayın bugünden dershanein kapısına yaldırın zaten kızlarda sizi bekliyorlardı "gelselerde versek" diye...

yok ulan öyle şey adam gibi oturup çalışın

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sylian, 22 August 2003 21:48 tarihinde demiş ki:
O ölümsüz galiba konusurken mortal felan diye hitap ediodu bize =)
Ya bu arada benim büyücü ezik mi anlamadım en fazla 20 dmg koyuyor 10 mana gerektiren büyüyle(lvl 11)
[hline]Paorith ,Level 35 Wizard

[Bu mesaj Sylian tarafından 22 August 2003 21:50 tarihinde değiştirilmiştir]

Oh sen yine iyisin ben lvl 9 19-27 vuruyoda Ice Javelin üstelik ColdSoul perki (%15 cold dmg) frost ancestry (%10 cold dmg trait) vardı bende...[hline]Everyman lives,not every man truly dies !
Sosyal ağlarda paylaş

Goblin Khan için en güzel taktik

Ingredients:
-en az 2 extra veya mass healing potion [[artık hangisi keserse sizi]]
-3 adet *barut fıçısı
Not:
-Goblin Khan aslında orta derece bir boss [[level 10-15 arası için]] orda onu neredeyse ölümsüz yapan arkadaki shamanları. Onları öldürdükten sonra Goblin Khan baya kolay.
Tarif:
-Önce goblin khanı gördükten sonra direk shamanların arasına gidiyoruz sonra 3 barut fıçısını yere koyup [[yani 3-2-1 şeklinde saymaya başlayınca]] biraz aşağı inip Goblin Khan la kavgaya başlıyoruz. Eğer tam ortaya koyduysanız bütün shamanlar sizlere ömür olacaktır.Goblin Khan artık kolay
-Bu barutları ortaya yerleştirme olayında bizi ayakta tutan şeyler potionlar

Not 2:Sanırım bu biraz fightera göre tarif oldu

*Barut fıçılarını Barcelona Gate District de Kuzey taraflarında Weng Choi adındaki bir esnaf satıyor. Fakat tam emin değilim barut fıçısının size satılabilir hale gelmesi için Weng Choi için en az 2 kitap bulmanız gerekebilir. Eğer gerekiyorsa kitaplardan biri Sir Auric'in[[Temple District de batı da]] arkasındaki sandıkta, diğerini Shakespeare in questini yaptıktan sonra alıyorsunuz bunu belki kullanmak istemeyebilirsiniz çünkü kitapı okursanız Speech skiliniz artıyor

Ekleme:http://forums.interplay.com/viewforum.php?f=61[hline]P.Prensesler:Birimiz hepimiz, hepimiz o cüce için
Somurtkan: Olmaz!

[Bu mesaj MacbetH tarafından 23 August 2003 02:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...