Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sizce aresin gelmiş geçmiş en iyi sini,warrioru,priesti ve mage i kimlerdi :d

TrolL

Öne çıkan mesajlar

Sıkılmadınız mı arkadaşlar bu soru neredeyse 2 hafta bir açılıyor ve sonuçsuz kalıyor. Herkesin fikri farklı meark eden varsa geçmiş konulara baksın.

Sürekli aynı konuları açarak hep aynı şeyleri okumak zorunda bırakmayın insanları. Hepsinden öteye forum kirliliği oluyor.[signature][hline]Server: Diez
Nick: Holydexteriyus
Clan: Tormentors
Sosyal ağlarda paylaş

hacı bu alemde benden iyi mage yokk nekadar itemimde olmasa levelimda 62 olsa en iyi magelerle kapisirimm onlarin benden iyi görunmesinin tek nedi varir 2 sene once baslamarı benim ise 3 aydır mage olmam :))[signature][hline]karakter: paper mage
level:62
ırk: org:)
np:166 k
Clan justice

KARAKTER SATILIKTIR ARTIK BIRAKIYORUM İLGİLENENLER [email protected] sorabilir

Sosyal ağlarda paylaş

allahım allahım monsterkill dıolar. ya bilader monsterkill daha dünkü vitamin. adam iyiki bi lvl 70 oldu herkes hayran :P aresin dioruz son zamanlarda kim iyi demiyoruz.
mage için şunu diyorum;
warp,merlin1stt eski çarlardır. bu adamların cz tarihleri çok eskiye dayanır. merlin1stt benim için tektir warpıda yanına koyarsam 2 dir :P[signature][hline]Nonick : selam abi lvl kaç senin ?
AltaTurk : 65
Nonick : abi lvl 35 de nerede kasıyordun sen ?
(yorum yok :P)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Polithe1st, 29 Aralık 2005 17:15 tarihinde demiş ki:
warpathsdream'in asıl sahibi mükemmeldi.

+1
priest olarak Cooltang
warrior SS,F9
Assas içinde 000000 ve Bobert

(bu arada merlin1st eski sahibi biraz iyiydi ama şimdiki bence charı berbat etti. savaşlarda üstten küfür ederek belli etti zaten)[signature][hline]-1,2,3,4,.....28,29,30,31
-Eeee bişey olmadı
-Du bi daha deniyeyim. 1,2,3,...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nocom, 29 Aralık 2005 17:22 tarihinde demiş ki:
allahım allahım monsterkill dıolar. ya bilader monsterkill daha dünkü vitamin. adam iyiki bi lvl 70 oldu herkes hayran :P
---------------------------------------------
"war:f9devil+monster=ujjio(not:ilerde) "

yukarda yazdığım gibi,sadece ujjio'yu övmek istedim,yoksa herhangi bir warriora hayranlığım yok:D
dikkat pls:D[signature][hline]server:ares
nick:CYCLOME
aşiret:RunningAmoks
np:3jjjj-5jjjj var bijeler ijde:D
ranking: Full Tavan

"Kaybolmayan HUMAN İstiyoruz:D

[Bu mesaj CaptainCyClone tarafından 29 Aralık 2005 17:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lucifer, 29 Aralık 2005 17:33 tarihinde demiş ki:
OnLar Pek DeğişMez ama Ben Şunu Bilirim Cz deki En iYi Clan "Archer Clanı" AdamLar süPer :)

zuahahahah zlfıjhsdalfhlsdhflsdfhialds pyhjahahahahh abi yarıldımm 5 mage gezerken bazen duruyolar goruyorumm 7 okcu 1 prist 5 nova aynı anda bi atiyoruzz bok cuvali gibi yığılıyolar cok komikler bence ahahaha[signature][hline]karakter: paper mage
level:62
ırk: org:)
np:166 k
Clan justice

KARAKTER SATILIKTIR ARTIK BIRAKIYORUM İLGİLENENLER [email protected] sorabilir

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ojeee, 29 Aralık 2005 17:46 tarihinde demiş ki:
said:
OnLar Pek DeğişMez ama Ben Şunu Bilirim Cz deki En iYi Clan "Archer Clanı" AdamLar süPer :)

zuahahahah zlfıjhsdalfhlsdhflsdfhialds pyhjahahahahh abi yarıldımm 5 mage gezerken bazen duruyolar goruyorumm 7 okcu 1 prist 5 nova aynı anda bi atiyoruzz bok cuvali gibi yığılıyolar cok komikler bence ahahaha

şahsen katılıyorum:D:D:D
onlar bir aradayken hb ye gerek yok,8'de 5 yapıyosun ister istemez:D:D:D
novam yanlışlıkla değdi sory:D:D:D[signature][hline]server:ares
nick:CYCLOME
aşiret:RunningAmoks
np:3jjjj-5jjjj var bijeler ijde:D
ranking: Full Tavan

"Kaybolmayan HUMAN İstiyoruz:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ojeee, 29 Aralık 2005 17:46 tarihinde demiş ki:
said:

zuahahahah zlfıjhsdalfhlsdhflsdfhialds pyhjahahahahh abi yarıldımm 5 mage gezerken bazen duruyolar goruyorumm 7 okcu 1 prist 5 nova aynı anda bi atiyoruzz bok cuvali gibi yığılıyolar cok komikler bence ahahaha

Yok Abi AdamLarın Taktik çok Hoş AdamLar ezik Orası Ayrı ama şimdi 16 17 kişi Duruyolar 2 party gittiKçe YayılIyorlar mantar Gibim :D[signature][hline]They Cant Know they Cant See Who we Are..
Fear is the Enemy!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...