Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kız 5orun5alım (uffff)

yosun

Öne çıkan mesajlar

Bi kız vardı bizim okuldan bi kaç kere görmüştüm. Bişey hissetmemiştim hatta bi arkım kıza çıkma teklif etmeye flm çalışmıştı ve çok yakın bi arkım yine bu kıza yavşıyodu. Deymez flm diodum.
Ama noldu aynı dershaneye düştük şu 1 hafta içinde çok haşır neşir olduk hatta bu yavşayan arkım bile kız resmen sana yavşıyo flm dedi. Sanırım bende pek boş sayılmam.
İşte sorunlar buralarda bi yerde başlıyo...
-Bu kız bi arkımın eskiden sevdii bi arkımında hala yavşadıı bi şahsiyet
-Bana cidden yavşıyomu yoksa doğal hali flmmı budur bilmiyorum genel kanım baya yavşıyo gibi ama böledir bu flm dediler
-Ztn 3.5 senedir çıktıım kızdan 1 ay önce ayrıldım şimdi her karşı cinse tırsarak yaklaşıyorum çünkü mantığım ilgilenme desede his meselesi işte sonunda kırarım üzerim vs diye korkuyorum
-VE bunlar birleşince şahsen ne istediimi bile bilmiyorum

Uhuuuu napıcam ben şimdi ya ne güzel kafayı kız olaylarından tam kurtardık diye dolaşıodum bide bu olay çıktı başıma!!?!?!![hline]Froc Vormbeyn
:-p Deli merc, Ashmish worm :-p
DaoComics
Sosyal ağlarda paylaş

adamın sorunu warmış paylaşacak arkadaşı yok belki? burada insanların fikirlerini almak istiyor yanlış olan nedir?

gelelim sorununa

bence çekinme sende iyi davran kıza.ama sen üstüne gitme bırak o üstüne gelsin senin.durduk yere çaldırma mesaj atma bırak o atsın sen karşılık ver kız daha çok tanımak ister seni üstüne gelir dahada.kalbin onun yanında rahat hissediyosa [ki bu herkeste olmaz bazıları her kızla çıkabilir seçici değildir]
akışına bırak derim ben.[hline]The next time you're having a bad day imagine this;
You're a Siamese Twin.
Your Brother,attached at your shoulder,is gay
You're not.
He has a date coming over tonight.
You have only one **s

www.hayalkent.net/freestyle

Sosyal ağlarda paylaş

craven gibi diorum ben de..
kasma kendini kardeşim böyle, yani dediim gibi ailen diil ki bu karşı cins
acaba yawşıo mu yoksa doğal halimi bu die düşünmene gerek yok. yani ne hissediosa öyle dawranıo sonuçta sen de öyle dawran. resmiyete dökmeye gerek yok böyle işleri.
yawşıyo kategorisi weya diili. ne ki bu.[hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Sosyal ağlarda paylaş

bende onu yazcakdım sürekli yavsıo yazmış hehe

way yaw ne hallere geldik

kenk bence bırak kız takılsın yavsasın ha ?[hline]Emaleth, 21 August 2003 18:13 tarihinde demiş ki:
çok topik mi kilitlendi, vurun emalethe. threadiniz mi kilitlendi, vurun emalethe. canınız mı sıkıldı, vurun paticiğe... ooooh vallahi, şahane... çay da ister misiniz yanına?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...