Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nowa Town için..

Bjork

Öne çıkan mesajlar

said:
Bjork, 28 Aralık 2005 23:04 tarihinde demiş ki:
Ya 3 healler 4 mage dalmayı düşünüom...
1 Priest Devamlı Cure atacak..
2 si heal basacak... :D
Düşünmedim değil.. :D

ben sana soleyem im pro :D 4800 hp
300-350 arası fr ile gıral tank olursun 2 heal olcak ...
ama priestler işi bilmesı lasım biri heal werırken oburu one cıkcak cart curt :D ama bence 178 fr az :( yatarsın gibime gelio :P
Sosyal ağlarda paylaş

mıstık maşallah milletvekili gibi dolaşıyon klandan klana. bu arada tank derken cancel denmi bahsediyon:) o çıplak 1k defans ne gezer yav:D:D olm bu günlerde grip çekiyorum iileşiyim yanındayım :D bide kaybettiğim expleri toplayımda[signature][hline]Name: beyogullari
Clan: Turkishtown
Class: arch mage
Nation: el morad
Server: ares
Np : Kasıyorum işaret çıktı sonunda:D
Sosyal ağlarda paylaş

dün akşam öbür çarla biraz pk yapıyım dedim ilk başlarda makrolarla savaştım :D sonra tam cıkıyodum bi baktım insanlar dolmuslar arka kapıya :) kendi kendime dedim nowa town yapıcaklar önde de sayK0 vardı :D arkadada mageler neyse ben hemen etraflarından dolaştım mageler bi başladı nowalara bende başladım mageleri kesmeye :) 3 mageyi aldım sonra bi baktım herkes kaçmıs :D cok komikti yaaa :D:D[signature][hline]ID : MiLiTaN_44
LvI :5x
Server : CypHer
np : 6xxx
CLan : __DarKRoaD__
Sosyal ağlarda paylaş

dedikleri gibi fire resistance biraz az.. flameboy bir ara maksimum fire resistance'a ulasmaya calisiyordu. fr veren ne var ne yok kusanip girdiginde 300 civari damage'lar almisti. ama tabiki en onemlisi party. spam heal beceremeyen priestler, elini cabuk tutamayan mageler varsa ne HP ne de fr ise yarar... ha bir de tum party'nin ventrilo/ts gibi bir ortamda olmasi gerek. aslinda sadece bu is icin degil her zaman kullanilmali tabi.[signature][hline]yeşil vadiii... iyidir..... lütfü de iyidir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...