Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

fenerbahcenin yaptirdigi yildizli forma

Infeqted

Öne çıkan mesajlar

bjk bilmemkaç yıl önceki şampiyonluğu kabul ettirmekle kalmadı bunu uefayla fifada onayladı..

ha ayrıca beşiktaş'ın 2 şampiyonluğu verilirse fb'nin bilmemkaçtane şampiyonluğu verilmesi gerekmiyodu. gs böyle bi istekte bulunmaya kalkınca fenerliler o zaman bizimde şu kadar şampiyonluğumuz daha war o tarihlerde onları istiyoruz diyince gs geri çekildi beşiktaşla fenerin şampiyonluklarının hiç alakası yok..

beşiktaş'a verilen o 2 şampyionluk türkiye 1. futbol ligi'nin test amaçlı yapılan ve oynanan ilk 2 sezonuna aittir.. cenk koray sağolsun.. allah rahmet eylesin..[hline]        Wannodo sakka jitio hatto winning elevongo
Sosyal ağlarda paylaş

hoca galatasaraylı adamın kuyruk acısı olmaz anlayamıyor musun

-türkiye 1. liginde en çok şampiyon olmuş takım : galatasaray
-cumhurbaşkanlığı-başbakanlık vs. gibi ıvır zıvır kupaları en çok almış takım : galatasaray
-avrupa'da türkiye adına en çok başarı kazanmış takım : galatasaray

daha önemli bir olay var mı ? şimdi bana gelip yok şaibeydi, yok biz namağlup şampiyon olduk, yok biz daha uzağa işerdik ama az su içtik vs gibi ıvır zıvırlar yazma[hline]Volfied, 24 June 2003 21:17 tarihinde demiş ki:
kizin hirkasindan tuttum
zipladim kafa kodum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Infeqted, 18 August 2003 19:04 tarihinde demiş ki:
sen yanlis hatirliyosun, besiktasin her basarisi ispatlanmis olmasina ragmen, fenerbahce kendini tatminen ful yildizli formayla cikmistir[hline]

cok kralsın sen..[hline]aente is alone on this way..
aente:Adventurous Effective for Nocturnal Troubleshooting and Excursionist

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...