Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Milan ve Man U Ribery'e mi talip?

arc

Öne çıkan mesajlar

25 mılyon euro baya yalan bır rakam[signature][hline]Ve Buddha onlara dedi:
"-Size benim kim olduğum sorulduğunda, ne cevap vereceksiniz?"
Onlar dediler:
"-Sen bizim varoluşumuzun temelindeki eskatalojik manifestasyon ve açıklanan öz benliğimiz bağlamının ontolojik temelisin."

Ve Buddha cevap verdi:
"-HA!?"

msn
Sosyal ağlarda paylaş

yaw cıkar ole haberler durmadan takmayın sız zamanında Tuncay'a da 20 milyon dolar fln verıyordu Mılan...[signature][hline]Ve Buddha onlara dedi:
"-Size benim kim olduğum sorulduğunda, ne cevap vereceksiniz?"
Onlar dediler:
"-Sen bizim varoluşumuzun temelindeki eskatalojik manifestasyon ve açıklanan öz benliğimiz bağlamının ontolojik temelisin."

Ve Buddha cevap verdi:
"-HA!?"

msn
Sosyal ağlarda paylaş

evt milan'ın çaycısı bu sezon sonu emekli oluyomuş listede ribery var.
man utd.'da da top toplayıcı cocuklardan biri üniversiteyi kazanmış amerikada okuyacakmış.ribery listede.[signature][hline]FİLTHY PLAY / when it rains the ground gets wet!
MZ : FC Antalya United / The Paticik Cup =o= II / silkroad|troy|Washi|baydı
Sosyal ağlarda paylaş

ribery henüz genç ve çok yetenekli olduğunu zaten gs ye attığı çalımla kanıtladı her nekadar defans oyuncuları aptallıklarını konusturmus olsada güzel çalımdı işin dalgasını bırakırsak ribery yetenekli ve m.utd genç yeteneklere her zaman onem vermiştir sırf denemk için bile alabilirler ama söylenen rakam bana biraz fazla gibi geldi.
gerçi m.utd ın kaybediceği söylenen oyuncular gözönüne alındığında mümkün görünüyo ayrıca kaynak da çok saglam en azından 1 er gözlemci göndermişlerdir ve gözlemci raporları olumludur yoksa böyle bi haber cıkmazdı...[signature][hline]"Every creature will taste death"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonjo, 24 Aralık 2005 02:17 tarihinde demiş ki:
ribery>riva olcak yakında , gs ribery yi elinde tutabilse maddi krizden kurtulabilirdi :)

:D kesinlikle tam bir hazineydi o adam ama neyse geçmiş geçmiş işte :([signature][hline]Genç bir insanı olgun bi kadınla birlikte olmak kadar olgunlaştıracak başka bişe yoktur.
TOLSTOY
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...