Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Glitching

lupin

Öne çıkan mesajlar

yapma banlanırsın.zaten banlanmasanda bu sitede birinin cvp verceini sanmıorum.illegal çünkü.teknik olarak uzaktan vuruo mesala arenadaki warriordan kaçamadım okçudan daha seri şekilde uzaktan vurdu.kesinlikle lag diildi[signature][hline]ırk:orc
clan:_soulteam_
LVL:45
JOB:priest(buff,heal)paper yani full str
Sosyal ağlarda paylaş

Merak etme :D[signature][hline]Name: :::JawS:::
Server : Ares
Clan :FaTaL1ty
NPS : şuan 18x.xxx ( devamı gelecek )
LVL : 65
Not : Ölüm Her Aklına Geldiğinde ah edıp wah edip inleme bu halinle tanrıyı inciltmiş olacaksın ecel kapını çaldıgında evi telaşa verme o geldığinde sen coktan gitmiş olacaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

ya vidou izledim ama anlamadım bilmediğim şeyi anlamam nasl bekliyorsun sen dağoştanmı öğrendin onu ...
yada şöyle diim dupe yapmak ban ama kaç kişi dupeden banlandı hadi banlandi diyelim 3 gün sorna charı açılıyor ama adam servet sahibi oluyor[signature][hline]nick:fiyaka_pichTR
server:ares
clan:immortalknights
lvl : 61 lvl mage
np: 4,2 k
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lupin, 27 Aralık 2005 21:02 tarihinde demiş ki:
said:
JiBer, 27 Aralık 2005 21:00 tarihinde demiş ki:
[spo1=Tipik cevap]Kedidir kedi[/spo]

ne zaman görsem bu mesajı atıyorsun ... gereğinden fazla boşsun ....

+1[signature][hline]Lvl 70 Archer @ Cypher
hacklendik şifre deişmiyo cypher zaten bitti.

arese dondum lvl kasıyorum =) x
:Stuner: > ares > 6x
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fiyakatr, 27 Aralık 2005 21:17 tarihinde demiş ki:
ya vidou izledim ama anlamadım bilmediğim şeyi anlamam nasl bekliyorsun sen dağoştanmı öğrendin onu ...
yada şöyle diim dupe yapmak ban ama kaç kişi dupeden banlandı hadi banlandi diyelim 3 gün sorna charı açılıyor ama adam servet sahibi oluyor

şimdi bu seni glithching yapmanda haklı mı çıkarıo?
millet şerefsizlik yapıo banı açılıo demek ki bende şerefsizlik yapabilirim mantıgı[signature][hline]tüm cemaat-i orG burdan size sesleniorum
eger cz de BuFFs_BuNNy adında bi priest görürseniz dalmayın fındık fıstık o:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lupin, 27 Aralık 2005 21:14 tarihinde demiş ki:
hayır ben sadece merak ettim. illegal olaylarla işim olmaz

Merak etmeyin arkadaşlar.
Bir insanın başına ya meraktan,ya meraktan gelirmiş.:D

[Bu mesaj 256 tarafından 27 Aralık 2005 21:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bu konu hakkında bende bi kere msg attıydım aynı yanıtları aldıydım..yok ban yok fan...tıraşşşşşş....her gün cz deyim ve hergün gözümün önünde onlarca kişi yapıyor..buna waitforme de dahil angelus da...xigenonda oynayanlar bu vatandaşları gayet iyi tanır...ben light feetle kaçarken adam bana 10 mtr geriden vuruyor comboları...ne oluyor benden 50 np alıyor ve bütün sülalesini sevindiriyor olan bu..bilen vatandaşlarda yasak deyip kendilerine saklıyolar ve cz de yapmaya devam ediyor..
hepsini kulakları güzel şekilde çınlıyordur eminim haksız yere aldıkları np lerden sonra.....
Sosyal ağlarda paylaş

Glitching Genelde Cz de Ve SavaşlarDa kuLLanılıyor (kayarak ilerleMe olarak GeçseDe) OyunDaki Tam Anlamı Slide YaparAk KarşıdaKi AdamDan Uzak OlsanızDa Ona Dmg verebilirsiniz (Zr gibi Diil Yanlış anlaşıLmasın Range in Dışında OlsAda Dmg VereBilirsinizki Bu ya bug la Olur Yada progRamı Ki Kesinlikle Ban sebebidir):D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...