Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bir matematik sorusu

regulus

Öne çıkan mesajlar

Ühühüh warcray cwarcray simdi ne is yani bu benim laflarımı alıp imza yapmıstın infernal niye wazgectin benden :(

Ben size cevabı söylüyorum sıkı durun....

Anne cocugunun 5 katı olmak istiyorsa babasını bulmalı ve babasıyla beraber cocugun 5 katı olmaya calısmalıdırlar.Baba zaten anneden büyükse demekki oda 10 kat büyük olmaya calısmalıdır.10 kat artı 5 kat eder 15 bu da demekki cocuk 15 yasında oldugu zaman annesi 75 babası 150 yasında olacak.Bu arada cocugun anne annesi hani bana hani bana deyip cocuktan 15 kat büyük olmaya calısır onunda esi ondan az kalmayıp bende isterem elma yanaklardan derse anne anne cocugu öldürür ve bu sayede herkes bu hesaptan kurtulur ama eger cocuk geri dönerse...

*Cocuk geri döner ve tüm sülalesini katleder*

vede sonunda hehehe ben geri döndüm iste hepiniz geberin der...
Sosyal ağlarda paylaş

abu zittin mi?

desem delimi desem divanemi desem

sen öss ye girme hatta sen forumlarada girme demem aslındada her forumda iğrenç geyikler yapma

çok zor duruma düşersen beni ara

*! parmaklarını çıtlatır *[hline]Nefret ediyorum su kizlardan Beni goturmedikleri yer kalmadi Oram buram icki kokan meyhaneler Daha da ileri gittiler Beni yatak odalarina goturduler Atesleriyle yaktilar Dudaklariyla emdiler Halen anlamiyorum Benim gibi zavalli bir sigaradan ne istediler
Sosyal ağlarda paylaş

Kim ben mi ?

*! çok alıngan ve kırılgandır *[hline]Nefret ediyorum su kizlardan Beni goturmedikleri yer kalmadi Oram buram icki kokan meyhaneler Daha da ileri gittiler Beni yatak odalarina goturduler Atesleriyle yaktilar Dudaklariyla emdiler Halen anlamiyorum Benim gibi zavalli bir sigaradan ne istediler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sly-One, 21 August 2003 22:47 tarihinde demiş ki:
sora baktım cewabı yazmış herif
hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar

Emaleth çözdü önce...ondan sonra yazdım...[hline]Bu göğüslerse Huda'nın ebedi serhaddi,
"O benim sun'-i bediim,onu çiğnetme" dedi.
Asım'ın nesli diyordum ya,nesilmiş gerçek.
Çiğnetmedi namusunu işte çiğnetmeyecek!
Sosyal ağlarda paylaş

abuzittincim imzam nerdeyse haftada bi deişiyo daha absürd bi laf söle hemen imza yapim...
acaip reklamın oluo bak imzam sayesinde :P[hline]Paticik Anti-Post Kasanlar Derneği Başkanı
regulus, 21 August 2003 19:34 tarihinde demiş ki: Anne cocugundan 21 yas büyük. 6 yil sonra anne cocugunundan 5 kat daha yasli olacak. Baba şu an nerede? Cevap: Annenin Yasi = Cocugun Yasi + 21 / Annenin Yasi + 6 = 5*(Cocugun Yasi + 6) Bu iki denklem cözülürse Cocugun Yasi -3/4 cikiyor. -3/4 eksi dokuz ay demek. Cocuk eksi dokuz aylik ise baba su anda anneyle...
Sosyal ağlarda paylaş

Yani simdi gercekten beni cok kırdınız bi daha forumlara belli bi süre yazı yazmamaya karar verdim arkadaslar.

*Catırt Cuturt, abuzittinin kalbi kırılır*

Bi de bana absürt seyler yazıyorsunuz demissiniz ne demek oluyo low bu yani abzürt abzolut tan geliyo heralde o zaman sizde bana sen cok abzolut iciyon ondan böle sacmalıyosun mu demek istiyosunuz?Malkor cok tesekkür ederim zor duruma düsersem seni arayacam ama bana telefon numaranı vermemissin ki arayım seni bi zahmet özel mesajlardan inboksuma göndersende bende seni ararım.Bide ben olayı kitlemedim ama bi kere benim konum kitlendi heralde yanına benim dolabıma koydugum asma kilitten konmustu heralde o zaman kitlenmis oluyor.infernal arkadasım cok tesekkür ederim ama zaten beni bilen biliyor reklama hic gerek yoktu.

bu arada konu acıldıgından beri bisey daha düsündüm de cözümle ilgili..

Bu soruyu kim istedi?Ne icin istiyor ? burada babayı arayacagına 155 alo polis hattını yada kayıp aranıyor kurtar bizi cüneyt abi programını arayabilirdi.böyle bos islerle ugrasarak ve bu forumlarda gezerek babayı bulamazsın regulus arkadasım.

[Bu mesaj abuzittin tarafından 22 August 2003 22:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...