Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

fikri olan

2pacAmaruShakur

Öne çıkan mesajlar

[spo1=burdan][/spo]

benim sorunum şudur ki .
şimdi ben paticikte böle güzel güzel forum okuyorum ve birden karşıma bu ileti çıkıyor gönderme diyorum ve bütün açılı sayfalar kapanıyo eskiden hiç olmuyodu son 2 gündür çok oluyo bi fikriniz varmmı ?[signature][hline]BİRGÜN YÜKSELSEM BİLE HEP BİR SERSERİ KALACAĞIM

Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Neiloth-, 28 Aralık 2005 15:56 tarihinde demiş ki:
said:
Gargi_amca, 28 Aralık 2005 10:11 tarihinde demiş ki:
espiriyi bırakırsam

espri nerde hocam?

e tabe normal insanlar bole esprileri anlayamaz daha çok günün 23bucuk saatini bilgisayar basında geciren bitkisel yasama girmek uzere olan artık otlamaya başlayan insanların espri anlayısı zamanla biraz(cık)değişir(like me).anlamaman normal tabe.keşke bende anlamasam:D[signature][hline]imza mimza yok!dağılın ulen!
Sosyal ağlarda paylaş

teknik verileri göster deseydin bilen birileri yorum yapabilirdi.

İE nin patlama nedenleri çok ama bitanesini iyi biliyorum. masaustunde DLL yada SYS dosyası varsa onu kullanıyor otomatik napıcaksa kullanıp o patlatıyor bazen.[signature][hline]İşte Hizmetlerim
1- Web Tasarım ve Hosting
2- Ücretsiz 250MB @chaos.gen.tr Mail
3- MMOTURK Online Oyun Tanıtımları
4- Ücretsiz Blog Hizmeti
Sosyal ağlarda paylaş

vallahi bende "alala harbici espri olduğu anlaşılmıyomu diye düşünüyorum" :D ama var yani, ben yaptımda ordan biliyom:D yaw insanın mimikleri belli olmuyor ya bu yazıları yazarken ondan dolayı belli bi kopma noktasından sonra yazılardan mimikleri ve ses tonunu çıkaran arkadaşların anlıyacağı şeyler çıkabiliyor. Bundan sonra sesimi kaydedip, atıcam int.e link vercem uhueh
e bide bi explorer için format çakmak komik yane.( bi gosth edinem yaw) ha yapmıyozmu? yapıyoz :D
yani espri explorer format ikilisinde uheueh

[Bu mesaj Gargi_amca tarafından 29 Aralık 2005 09:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...