Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

eskilerden bi SS

Stuner_Cypher

Öne çıkan mesajlar

geçen sene ocak ayında idik. futulity o zaman 61 di daha yeni kurulmuştu illimunati knights falan klzln1i nde shell var die acaip süksesi vardı 60 lık mage dim işte +6 viper vardı millet pm atıyodu sat bana noolur die o kadar bilgisizdik =) zeroda bi elinde +7 shard dierinde +8 mirage vardı nychris okcu bizde zamanın en baba clanı FiRe a girmeye çalışıyodukki bi baktık noname kırmızı pelerin almış grade1 olmuş TOWN clanında 1ml np var die millet çüşş diodu =) bi warrior vardı murtaza_ idi nicki burdaki murtaza omu bilmiyorum ko forumlarnıa sayfalarca ss eklemişti matacabros_666 harpy de buna trade atıyo die klzln1i ks partyler kurup gecelerce rahat bırakmazdı ieyt be ne günlerdi ezik dik felan ama zevkliydi

[spo1=ilk char =)][/spo][signature][hline]Lvl 70 Archer @ Cypher
hacklendik şifre deişmiyo cypher zaten bitti.

arese dondum lvl kasıyorum =) x
:Stuner: > ares > 6x

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Banned_Me, 29 Aralık 2005 00:00 tarihinde demiş ki:
hadi lan kospcu cyperi bitirdin şimdi aresteki sslermi kaldı sen git kosp yap cyperda 70 oldum diye hava at alsınlar charını oh anasını satıyım iyi olmus

a.q oyununda tek kosp açan benmiyim ? NYchris bile np transferi yaptı dedikodusu var sen git kendinle oyna hadi baqim ... hiç deilse ben yapıp da inkar etmiyorum evet yapıyorum yapmayada dvm edecem K2 kendi satıyo diorum. hala içinde bişeler kaldıysa pm at verem adresimi.

said:
Jabba, 29 Aralık 2005 00:01 tarihinde demiş ki:
adonis aklıma geldi benimde =)

;)[signature][hline]Lvl 70 Archer @ Cypher

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Stuner_Cypher, 29 Aralık 2005 00:06 tarihinde demiş ki:
said:
Banned_Me, 29 Aralık 2005 00:00 tarihinde demiş ki:
hadi lan kospcu cyperi bitirdin şimdi aresteki sslermi kaldı sen git kosp yap cyperda 70 oldum diye hava at alsınlar charını oh anasını satıyım iyi olmus

a.q oyununda tek kosp açan benmiyim ? NYchris bile np transferi yaptı dedikodusu var sen git kendinle oyna hadi baqim ... hiç deilse ben yapıp da inkar etmiyorum evet yapıyorum yapmayada dvm edecem K2 kendi satıyo diorum. hala içinde bişeler kaldıysa pm at verem adresimi.

said:
Jabba, 29 Aralık 2005 00:01 tarihinde demiş ki:
adonis aklıma geldi benimde =)

;)

ben ne desemde sen haklı cıkmaya calışıcaksın peki areste diez bir şekilde kasarak 70 olanlar salakmı? sonrada cıkıp burda bir zamanlar 70 lvl roguem vardı diyorsun demiyorsunki bir zamanlar kopser bir roguem vardı lvl 70 di senin gibilere noob derler noob
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Banned_Me, 29 Aralık 2005 00:10 tarihinde demiş ki:
ben ne desemde sen haklı cıkmaya calışıcaksın peki areste diez bir şekilde kasarak 70 olanlar salakmı? sonrada cıkıp burda bir zamanlar 70 lvl roguem vardı diyorsun demiyorsunki bir zamanlar kopser bir roguem vardı lvl 70 di senin gibilere noob derler noob

tmm ben kosp cuyum eziğim hacklendim bitti gitti herşeyim kospla kastım iyi hoşda bu topic alakası ne derdin varsa at pm.

---

marlon staff da şön müş hani =Pp[signature][hline]Lvl 70 Archer @ Cypher

Sosyal ağlarda paylaş

Yaa adam yapmış 70 olmuş ben kullanmasını bilsem bende yaparım :) Ares 5 6 aydır oynarım 60 olmadık adamlar 1 haftada 60 oluyorlar haa bir archer açtım 1 haftada 62 yaptım illegal yolla ama girmedim o cihara şu anda ilk göz bebeğim mage mi kasıyorum sadece eğlence için...

Kardeş ares te lvl kasıyormuşsun pm atta benide kas hayrına :D gece bırakırız sabaha kadar atlar :Pp[signature][hline]I love your,çünkü onlar very nice.
Birkerick look at me,ondan sonra dont forgetme.
Kalbim tik tak atıyor for you çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hippo, 29 Aralık 2005 00:17 tarihinde demiş ki:
harbiden ha slashtown da ki günlerim geldi aklıma.. :)
black_knight 3 gun xp deyim alamam clana die bekletmşti :P

rienhearth vardı 14 yaşında velet assistti la kimsede pelerin yoktu =) millet pelerinli adam gorunce abi çekiyodu black_knight da az deildi hani =)

kardeşim de slash townda idi o arada GaRooF die bi warrior vardı bunlar harpy yapıyolar rogue da Rienhearth zero gelmiş party istiyo e rienhearth da assist 14 yaşında ama attırır clandan party isteyende zero garoof unda 2 lafından 1i WTF stfu gibi black knight bişe demiyo ama neyse pm attı garoof bas küfürü alma dedi kim oluyo muş o dedi =) bizimkide bastı küfürü f.ck off no party for you here mı ne yazdı sonra black_knight pm attı

BK: what happened with zero?
bizimki : not my fault garoof told me =
BK : :) ok

almamışlardı zeroyu partye

bi günde ben party lideriyim fest0 geldi party e mage im ben dedi tanımıyorum daha adamı =))))) aresin en baba debufferı o aralar =)))) hala gülüyom yazarken almış eline +1 wood staff ı çıplak geldi spota atmıyo 3-4 tur donduk atmıyo bu dedi partydekiler sonra biri yattı ress ledi bu =)) o zaman annamıştık mage olmadığını =Pp[signature][hline]Lvl 70 Archer @ Cypher

Sosyal ağlarda paylaş

Şu transformation scroolları ilk bulunduğunda Golem olmuştum Maradona bir girdim Annee Golemm Warrior biride bağırdı hiç unutmam
-Need 1920 ci hemen gelsin GOlem altına girecem.Kurtaracam herkezii comon baby
Ahh eski gunler eski gunler :)[signature][hline]I love your,çünkü onlar very nice.
Birkerick look at me,ondan sonra dont forgetme.
Kalbim tik tak atıyor for you çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...