Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hangi Cinsi Almaliyim???

GRaDeRJaCK

Öne çıkan mesajlar

GRaDeRJaCK, bunu sürekli söylüyorum eğer kendinize bir pet edinecekseniz istemiş olduğunuz bilgileri gerekli pet sayfalarından ziyadesi ile bulucaksınızdır. Zaten konu yöneticimiz sayın orc_lord'da bu pet sayfaları adresleri ile ilgili bir sayfa açmıştı. Mesala sevimli bir hayvan istersin, yada eğitimi daha kolay olan bir hayvan istersin... Eğer aradığın özellikli hayvanları ilgili pet sayfalarından bulamazsan sana elimden ve elimizden gelen yardımı yaparız.

Konu yöneticimiz sayın orc_lord'un verdiği pet sayfaları linkine ulasmak icin buraya tıklayabilirsin.

Bu arada yine unutmaman lazım ki sevgili arkadaşım bir köpekten ziyade bir canlıyı aldığınıda unutmamalısın. Eğer bakabileceğinden emin değilsen vazgeçmeni tavsiye ederim.[signature][hline]Bir çift kedi ve bir çift köpek
Bir çift papağan ve bir hamster
Birde tarantula ile karadul
Ayrıca akvaryum.
Daha nice petlere..

[Bu mesaj Eraxx tarafından 27 Aralık 2005 15:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

daha oncede kopek beslemistim 10 yasıma kadar (bir alman kurduydu) ama simdi ogrenciyim ve tek basima yasiyorum yanıma bir arkadas olmasi icin alacagim ne denli buyuk sorumluluklar getirdigini biliyorum hayvan sahibi olmanin ilgine cok tesekkur ederim eger orda aradigim gibi bir cins bulamazsam tekrar basini agritirim tekrar tessekkurler kucak dolusu sevgiler (((=[signature][hline]SERVER : ARES
NiCK : GRaDeRJaCK
LVL : 62
CLAN : FromHell
Dear customer,your character has been banned for abusing KOL code of conducts,this character will remain banned.Thank you.
Sosyal ağlarda paylaş

GRaDeRJaCK, ne demek yeterki böyle bir konu hakkında başımız ağrısın. Her zaman :) Konu yöneticimiz orc_lord köpekler konusunda benden daha uzmandır. Eğer ilgili sayfalarda aradığın özellikte bir köpek bulamazsan, kendisi sana çok güzel tavsiyelerde bulunacaktır.[signature][hline]Bir çift kedi ve bir çift köpek
Bir çift papağan ve bir hamster
Birde tarantula ile karadul
Ayrıca akvaryum.
Daha nice petlere..
Sosyal ağlarda paylaş

Hepsi cok seker karar veremiyorum ki :D
Evde rahat edebilecek bisey istiyorum birde malum ogrencilik hali evde oglene kadar tekbasina kalacak bi kopege eziyetmi olur?
bu arada pet sitelerinden kopegim.org mp3 sitesi olmus haberiniz olsun :D[signature][hline]SERVER : ARES
NiCK : GRaDeRJaCK
LVL : 62
CLAN : FromHell
Dear customer,your character has been banned for abusing KOL code of conducts,this character will remain banned.Thank you.
Sosyal ağlarda paylaş

öğrenci olduğunu söylüyorsun.bence 2 kere daha düşün.şu anı değil mezun olduktan sonra nasıl bakılacak.iş hayatın baslayınca ne olacak.benımde bır kedim var.sokakta bulmustum.şimdi askere gidince kime bırakıcam onu düşünüyorum.ayrıca heralde yavru alıcaksın yarım gun evde ne yapacak o hayvan tek basına?umarım yalnız kaldığında havlayıp otuduğun apartmanı ayağa kaldırmaz.
ii düşün bence.Eraxx a tamamen katılıyorum bu konuda.

[Bu mesaj scarab tarafından 29 Aralık 2005 00:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...