Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Küçük bir resmi büyütmek

Todesengel

Öne çıkan mesajlar

bunu getirmek kısmen basit fistancım. çevredeki piksellere göre piksel ekleyen bir program (ki böyle bir program varsa) teorik olarak kolayca düzeltebilir bu resmi.

o boyutta bir resmi (ilüstrasyonu değil) büyütsün, o zaman ben de bir böbreğimi vereyim.[signature][hline]Forumlarımızda kullanılan imzanız:
Sosyal ağlarda paylaş

olmayan pixel'i üretemezsiniz.dünyada böyle bir teknoloji yok.
ancak ellerinizle tek tek kafanıza göre pixel ekleyebilirsiniz.oda gerçek ile alakası olmayan bir resim olur.
misal ;

bu 33x20 resimdeki manzarayı 1024x768 e getirirken elinle pixel ekleme yöntemiyle aynısını yapabilirmisin?
buyur yap ozmn =)
kolay gelsin.
[spo1=view][/spo][signature][hline]FİLTHY PLAY / when it rains the ground gets wet!
MZ : FC Antalya United / The Paticik Cup =o= II / silkroad|troy|Washi|baydı

Sosyal ağlarda paylaş

aynı kalitede olması imkansız olmayan bi pixeli nasıl yaratıcaksın
programlarla büyütsen bile kalitesi mutlaka düşer tam verim alınmaz.
Arkadaşın dediği gibi komşu pixellerden faydalanma mantığı olsa bile bu tam verim anlamına gelmez.[signature][hline]Viski gibi asil,konyak gibi sıcak,şampanya gibi özel,şarap gibi tutkulu,kokteyl gibi muhteşem ol...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hell_Angel, 26 Aralık 2005 19:36 tarihinde demiş ki:
@fistan blur filan yapmadım fistan anlamıosan konuşma.

[spo1=305*197 lik bi resim][/spo]
birazdan 1024*768 yapıp atcam photoshopta

Ps: hiç bir efekt kullanmadan..

arkadaşım photoshopla blur yapmadın ama aynısı blurla olur.burada photoshop efektlerinden bahsetmiyoruz.yoktan pixel üretemezsin diyoruz alal alaa.uslubuna dikkat et. kimsenin malı değil burası. ok?[signature][hline]FİLTHY PLAY / when it rains the ground gets wet!
MZ : FC Antalya United / The Paticik Cup =o= II / silkroad|troy|Washi|baydı
Sosyal ağlarda paylaş

yahuu siz naslı böyle bilmişlik yapabiliyorsunuz! ben senelerdir masa üstü yayıncılıkla uğraşıyorum.(mesleğim bu) hala ufakcık resmi büyültünce hiç bir şey olmuyor diye nasıl diyebiliyorsunuz. ozaman ben ufacık bir dia çektirmek için fotografcılara boşu boşuna tomarla para ödüyorum demek. Olurmu öyle şey yaa...

[Bu mesaj Matis tarafından 27 Aralık 2005 11:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...