Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni bir Bug .......

ofs

Öne çıkan mesajlar

Evt bu bir bugdur.Örnek veriyorum Ali Nickine Pm atıyorsunuz Diyorsunuzki :ali aga clan pls yada başka bişi herneyse bu aliye yazdıgınız msj Veliye gidiyor.Eger inanmayan arkadaş olursa ss alip upload ede bilirim 3 gün önce başıma gelmisti suanda yine geldi başkasina bişe yazıyorum bir başkasına gidiyor bir başkası başkasına bişe yazıyor bana geliyor[signature][hline]CeeK is ßack...
Sosyal ağlarda paylaş

hmm galiba senin dedigin blocklu oldugu zaman bir başkasına gidiyor evt galiba senin dedigin gibi.Ben ilk defa böyle birşeyle karsılasıyorum oyun oynayalı bu patchdamı cıktı bu yoksa önceden varmıydı 4 aydır böyle birşeyle karsılasmadım hiç

[Bu mesaj ofs tarafından 28 Aralık 2005 15:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

özellikle party dekilere oluo diye biliyorum.
ben dün akşam birine AnarShe nin id ve şifresini yazmıştım inşallah başkasına gitmemiştir :D[signature][hline]-1,2,3,4,.....28,29,30,31
-Eeee bişey olmadı
-Du bi daha deniyeyim. 1,2,3,...

[Bu mesaj Joey tarafından 28 Aralık 2005 15:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ofs, 28 Aralık 2005 15:33 tarihinde demiş ki:
hmm galiba senin dedigin blocklu oldugu zaman bir başkasına gidiyor evt galiba senin dedigin gibi.Ben ilk defa böyle birşeyle karsılasıyorum oyun oynayalı bu patchdamı cıktı bu yoksa önceden varmıydı 4 aydır böyle birşeyle karsılasmadım hiç

[Bu mesaj ofs tarafından 28 Aralık 2005 15:34 tarihinde değiştirilmiştir]

ben bunu yaklaşık 7 veya 8 ay önce görmüştüm bi dahada olmadı ama bilmiyorum yinede sonradan kaldırılmışmıydı[signature][hline]-1,2,3,4,.....28,29,30,31
-Eeee bişey olmadı
-Du bi daha deniyeyim. 1,2,3,...
Sosyal ağlarda paylaş

eskiden sole bisi vardii party kuruoduk eslantta iste apostle ko var o zmnlar 60 a kasiom 8 kisilikparty kurdum bi kac tanede afk adam vardi sanirim inv. ettiklerimden biz gittik kasioz bi 20 dakka sonra filam partyde olmayan ama inv ettigim bi adam xD dedi party chatten xD o WWWWWWWWWWWWWW yapipda yapilan deildi komedi falla.[signature][hline]I need a gun to keep myself from harm o_0
Owned By !
Sosyal ağlarda paylaş

hmm anladım.Bence cok kötü bir bug arkadaşım baktım ana bacı küfür ediyor bana dedim sen nediyorsun dedi pardon sana demedim başkasına dedim sanamı yazdım dedi Bende daha önceden bu olayla karsılastım 3 gün önce arkadaşa Piana gel diyorum başka adama Söylüyormusum sen kimsin vs gibi şeyler söylüyor 1 kerede küfür yedik zaten neyse:=)[signature][hline]CeeK is ßack...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...