Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kafayı Yiycem Bu Ne Ya??

CraZy_FroG

Öne çıkan mesajlar

beyler ben beramus serverında oynuyorum ve b1 girmek için tıklıyorum ve nerdeyse connect olmayı başarıyorum derken bi anda arkada bulunan ekran değişiyo ve bir gölge geliyo yani charım arka plana gelio fakat ben göremiyorum ve seçemiyorum zor güç seçtim girdim tam düzelcek derken işte bu oldu

[spo1=ahanda bu oldu ne bu?][/spo]

yardım etmenizi rica ediyorum

Not:1311 patch den sonra oldu bu olay

Sosyal ağlarda paylaş

said:
CraZy_FroG, 28 Aralık 2005 16:02 tarihinde demiş ki:
beyler ben beramus serverında oynuyorum ve b1 girmek için tıklıyorum ve nerdeyse connect olmayı başarıyorum derken bi anda arkada bulunan ekran değişiyo ve bir gölge geliyo yani charım arka plana gelio fakat ben göremiyorum ve seçemiyorum zor güç seçtim girdim tam düzelcek derken işte bu oldu

[spo1=ahanda bu oldu ne bu?][/spo]

yardım etmenizi rica ediyorum

Not:1311 patch den sonra oldu bu olay

aynı olay bende devar sanırım premium deilim die yapılmış gıcık bi şaka bu :S[signature][hline]Name:Imaginary
Job:Blade Master
Nation:El Morad
Clan:Schzophrenia
Server:Ares 1-2-3
Lvl:6x
Sosyal ağlarda paylaş

ve ayrıca eklemek istiyorum karakter seçme bölümünde arka planda kaldığı zaman altta start butonun oraya bi kaç kere tıklayın alt bar açılacak Start a basıp girin çok kolay ama bu sorun nasıl normale döner bilemem. en iyisi düzgün çalışan başka bir bilg. dan kopyalamak KO yu[signature][hline]-1,2,3,4,.....28,29,30,31
-Eeee bişey olmadı
-Du bi daha deniyeyim. 1,2,3,...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
devil66, 28 Aralık 2005 16:27 tarihinde demiş ki:
Her Türlü Hack Bulunur www.forumefsane.com

Anneyle baba cinsi münasebet sırasındayken araya girip ks ile nasıl spot alınır o da var mı :S

embesil...[signature][hline]Name:Imaginary
Job:Blade Master
Nation:El Morad
Clan:Schzophrenia
Server:Ares 1-2-3
Lvl:6x
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...