Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

douwantit'ten sipariş

Sufi

Öne çıkan mesajlar

yok çok karışık diil, gir www.douwantit.com a ordan dil felan seçion önce,my account a girip bi hesap aççan, sora bi prog var onu yükliycen sorcak zaten kendisi.

sora orda alışveriş yapabileceğiniz yerler diye sölüyo: amazon.com da orda girip starwarsgalaxies i bulucan amazondaki sepete ekliycen sonra douwantit te kendisi ekliyor sepetine.

türkiyede bikaç bağlantı noktası var sen siparişi verince senin seçtiğin yere gelicek, ordanda sana yollıcaklar.[hline][i]Wow - Swg - Do I really exist? - Begin
Sosyal ağlarda paylaş

simdi douwantit ten amazon uzerinden alirsak 15 gun, kendisinden alirsak ? ben henuz eve donmedim, bati anadoluda bazi yerlere gidicem, 8 gun icerisinde filan evde olucam ona gore ayarlamaya calisiyorum nasi bi opsiyon seceyim ? adamlar beni bulamazlarsa gelince mal ?[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Nerde oturuyorsan nereye gelmesini istiyorsna orayi seciceksin.Eğer oturduğun yer orda yoksa sanırım Türkiyede dağıtan şirket MBE ordan telefonunu bul ara konuş getiriyormusunzu getirmiyormusunuz diye.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

ben kendime izmir seçtim, marmariste oturuyorum çünkü. neresi yakınsa onu seç bence. bide zaten tel no su flan verebiliosun ben cebimi verdim gelince hemen haberim olcak. bide o seçtiğin yeri arayıp sorabilirsin linki var. nasıl oluyo, nezman gelir gibisinden. ben sordum :)[hline][i]Wow - Swg - Do I really exist? - Begin
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
observer, 10 August 2003 15:20 tarihinde demiş ki:
Virus bu arada senin durum ne oldu

[Bu mesaj observer tarafından 10 August 2003 15:21 tarihinde değiştirilmiştir]

Sorun admaların sitesindeymiş ben buldum yanlış hesap yapmış 10$ aşağıya yapmış yeni account aldım doldurdum bu sefer parayı doğru çekti ama AUTHORIZED da bekliyorum gerçi bugun 2. günüm ama görücez.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
unity100 nerde yazıyor bitmiş diye ben göremedim amazonun sitesindede.
Availability: Usually ships within 24 hours[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos

[Bu mesaj Virus tarafından 10 August 2003 17:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Benden fotokopi istediler ama sanirim o olay sitenin kendi guvenlik olayı tarzı birşey çünkü beinm siparişimde biraz anormalik yaşandı dediğim gibi ben kargoyu en hızlı şekilde seçtim buda 10$ fark ediyordu ama onlar normal shipping gibi algıladı onlar dediğim web sayfaları ondan dolaıy öğle bir sorun doğduğunu zannediyorum çünkü ayrı acc alıp tekrar sipariş veridğimde 1saat içinde onaylandı.Yani net kartımda sorun yok.bunun yanında douwantit staffı kadar ilgisiz staff görmedim kaç gün geçti maillere cevap vermiyorlar ayriyetten "AUTHORIZED"'dan "ETAILER ORDER PLACED"'e nekadar sürede geçiyor bilen varmı sonucda eskiden olduğu şansızlığımın kurbanı olmak istemiyorum.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos

[Bu mesaj Virus tarafından 10 August 2003 19:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

eveeet siparisimizi verdik douwantitten, item order placediz su an. pumaya da aliyoruz ayni anda.

yanniz simdi benim douwantite account ismi olarak verdigim isimle, kredi kartinin uzerinde ve billing information uzerinde bulunan isimler farkli. bu herifler kargoyu accounttaki isme mi gonderecek yoksa billing ya da kredi karti uzerindeki isme mi ?[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...