Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

douwantit'ten sipariş

Sufi

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar 20 gunde gilan degil Sufi heralde burdaki MBE yi aramasi gerektigini bilmedigi icin o kadar zaman gecti ..
Bende douwantit ten aldim ve 10. gunde elimdeydi oyun.eger paraniz varsa en iyisi gamespot 4-5 gunde elinizde olur ama beklerim diyorsaniz douwantit 11-14 gun de geliyor.[hline]Eclipse - Enaxa Wise ' Novice Architect & Weaponsmith '
Dukkan : Naboo-Theed ( -5501 3377 )
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Levent, 04 August 2003 16:43 tarihinde demiş ki:
Arkadaslar 20 gunde gilan degil Sufi heralde burdaki MBE yi aramasi gerektigini bilmedigi icin o kadar zaman gecti ..
Bende douwantit ten aldim ve 10. gunde elimdeydi oyun.eger paraniz varsa en iyisi gamespot 4-5 gunde elinizde olur ama beklerim diyorsaniz douwantit 11-14 gun de geliyor.[hline]Eclipse - Enaxa Wise ' Novice Architect & Weaponsmith '

Douwantit'den postayla mı geliyo oyun? Yoksa kuryeyle mi çalışıyolar?? Ben hala postadan bekliyorum oyunun gelmesini iki haftayı geçti arkadaş göndereli... :([hline]Flavius, 4GM Warrior, Atlantic (formerly)
Devin Ki'yyst, Lvl0 Bothan Scout, Eclipse (soon)
Sosyal ağlarda paylaş

Douwantit adresinize getirmiyor şaşırmayın sakın. Ayrıca 10$ daha bayılıp 1 haftada getiren seçeneği seçiverin arkadaş çabuk gelsin. Zira ben öyle sipariş ettim az önce..[hline]Semi-Dr. Quinthalus @ primum non nocere
ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]

(bkz: Quinthalus) (bkz: Qui)
Bazı hayvanlar eşittir ama bazıları daha eşittir /Animal Farm
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Levent, 04 August 2003 16:43 tarihinde demiş ki:
evet aynen öyle oldu. buradaki bayiye ulaştığında haber verecekler diye sürekli track my order sayfasını takip ediyordum. ne bileyim firmanın türkiye ayağının öküz² olduğunu... meğer adamlar "paketleri aldık" diye bildirmiyorlarmış. sonunda telefon ettim de günlerdir orada beklediğini öğrendim.
şimdi paketleri alalı birkaç gün oldu ama track my order sayfasında hala "left cons. center" durumunda gözüküyor benim sipariş.[hline]Her hakkı mahfuzdur. © 1970-2003
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeamoN, 04 August 2003 16:15 tarihinde demiş ki:
ahiret soruları sıralamışın sen de..

haha LOL :D

bu arada cevaplar icin saolun.

MBE olayinda bi gariplik var
Bounce un (xerec) bana bi bildiriden bahsettigini hatirliyorum.
3 gun sonra sehrinizde gibisinden.[hline]Observing the world on a dragon...
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin

In order to process your order, we would like you to fax or email us a copy of the front and back of your credit card as well as a copy of a valid id card with photo. Our fax number is 954-862-0010 and the email address you can send such information to is [email protected].

We apologize for the inconvenience that this may cause you, as it is our priority to provide you with a safe, secure, and reliable transaction. We would also like to let you know that you will not have to provide us with this information again for your future orders.

If you have any questions or concerns, please do not hesitate to contact us

Warm regards,

Bu kredi kartı önlü arklaı fotokopisini yollama olayı gereklimi herkes yollayıpdamı aldı?Bu kadar alışveriş yaparım ilk kez başıma geliyorda.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

benden istememişti. kredi kartının bankadaki bilgileri ile senin verdiklerin arasında ciddi bir uyuşmazlık görürlerse istiyorlar sanırım. başka bir firmadan alışveriş yapan bir arkadaşımdan da extre istemişlerdi. gönderdi fotokopisini, siparişleri geldi.[hline]Her hakkı mahfuzdur. © 1970-2003
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Tek sorun benim onlara fotokopi gönderemeyecğeim kullandığım kart tipi Sanal kart ve bütün bilgilerim doğru garip.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

Hangi bankanın sanal kartı?
Garanti ise bi keresinde bi yerden alışveriş yaparken aynı olay başıma geldi. Adamlara dedim bu sanal kart.
Adamlar o zaman banka resmini (sitede bilgilerin bulundugu resim) gonder dediler (yurt dışında bi firmaydı)
Bence mail atıp sormalısın adamlara

Bu arada aklıma geldi :D
Garantide bi sanal kart var. Bi de sanal kredi kartı var :D
İlginç bişi.[hline]Observing the world on a dragon...
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Garanti sanal kart kullanıyorum.Sanal kredi kartının olayı normal kredi kartı gibi işliyor zaten alabilmek içinde kredi kartın olmaıs gerekiyor daha doğrusu sanal kredi kartında bankada para olması gerekmiyor ama sanal kartta hesabında para olması gerekiyor.Neyse saol sabah mail attım eğer bir sorun olursa bende o bölümü gönderirim.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
ITEM ORDER PLACED'den AUTHORIZED kaç günde geçiyor?
Bilen yokmu sormamın amacı sabırsız olmam değil sipariş vereli 3gün oluyor ve hala para çekmediler ilk aşamada eğer siz bukadar beklemediyseniz canceliyip tekrardan gönderecem.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Sorun tamamen onların sitelerinden kaynaklanıyor şimdi şöyle birşey var bne ilk forumu oldurudm kaç tane alıcağımı hesapladım shipping olarakda hızlıyı seçtim editledim contunia dedim 190küsür milyon çıktı 2kişiye normalde 10$ daha eklemesi gerkeiyor dün şüpelenip yeni bir acc aldım yaptım 205milyon gibi bir rakam çıktı doldurdum gönderdim 5dk içinde 2. kademeye geçti.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...