Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dişi köpek mi erkek köpek mi ?

BoDrUmLu

Öne çıkan mesajlar

Hangisinin eğitimi bakımı daha kolay?
erkek köpeklerin belli yaşları geldiğinde ayaklara yapışma gibi huyları war. buna karşın daha kolay eğitildiklerini duydum.
Dişilerde ise regl sorunu oluomuş doru mudur?
Bi arkadaş doru dedi, dişi kopek satan bi petshop sahibi de sorun morun çıkmıyor gormuyorsun bile dedi ama kopeği satmak icin solemiş olabilir. evet goruşlerinizi bekliyorum[signature][hline][b] Yarın bugüne dün diyeceksin. Tıpkı dün, bugün için yarın dediğin gibi...
Sosyal ağlarda paylaş

erkek daha kolay bakımı diye biliyorum[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Sana şöle bişi diebilirim dişi köpeğin hastalığı sırasında sen bi uğraş vermiyosun onlar kendi kendine hallediolar ama o dönemde etrafa bi koku yayıyolar senin alamadığın fakat erkek köpeklerin aldıkları bir koku... Yıl da iki kez ve 15 gün kadar olan zamanda köpeğine sahip çıkmalısın sadece... benim de dişi bi köpeğim var şuan kızgınlık geçirio bikaç gündür, sadece daha çok ağlıyolar ve masum oluyolar bu zaman içinde : Ama her zaman dişi iidir daha sadıklardır, bir erkek köpek dişi gördüğünde sahibini tanımayabilir!! Dişi ise sahibine düşkün olur :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Tercih çok önemli..

Örneğin dişi köpek; Oldukça sevimli olur. Yaradılışları bakımından hisleri ve koruyucu özellikleri çok yüksektir. Bununla birlikte insanlarla daha kolay dialog kurabilir, eğitimi rahat olur ve bekçilik amacı ilede kullanılabilir.
Ama dersenizki erkek adamın erkek köpeği olur eh ozamanda erkek köpekler edineceksiniz ben gibi :p[signature][hline]Bir çift kedi ve bir çift köpek
Bir çift papağan ve bir hamster
Birde tarantula ile karadul
Ayrıca akvaryum.
Daha nice petlere..
Sosyal ağlarda paylaş

adet kulotlari var kopekler icin , sorun olmuyor.

disi erkek olayi cinsten cinse degisir , mesela doberman alicaksan ve evde besliceksen disinin bakimi cok daha kolay , daha sakin ve ev yasamina cabuk uyum sagliyor.

erkek ise daha enerjik ve korumaci , bu nedenle daha cok hareket ve havlama olayi oluyor.[signature][hline]4 8 15 16 23 42
Sosyal ağlarda paylaş

yani evet daha önceki postlarda yazmışlar kanaması oluyo diye falan da onun için bi pet varmış benim köpeğimde de (dişi alma kurduydu verdik ama özledim köpeğimi :( ) oldu ama ben bu pet işini kanama bittikten sonra öğrendim o ayrı...
nys dişi köpeğin en büyük güzelliği hamile kalıp doğurması bence :)
böle bi doğuruyo 5-6 tane süper bi sepet mini mini yavrun oluyo inanılmaz tatlı oluyolar.bence dişi köpeğin en büyük keyfi bu böle yavrular büyüycek yok seviniceksin gözleri açıldı aha yürümeye başladılar diye süper bi his sırf bunu görmek için bile katlanabilirsin bence dişinin zorluğuna :)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
WackY_, 25 Aralık 2005 00:04 tarihinde demiş ki:
erkek köpek almanı tavsiye ederim dişiler çok saldırgan oluyo özellikle malum dönemlerinde....
erkek köpeğinde eğitimi daha kolay..

erkeklerdede aynı olay var Bide bu saldıranlık cinsten cinse değişiyor Baksana kaçtı bizimki çiftleşme döneminde ve hala geri gelmedi:([signature][hline]güzellik bir karaelfin kılıcının ucunda solar
Sosyal ağlarda paylaş

bakım olarak değil de.
benim husky erkek ama dişi olması köpeğin daha avantajlı sanırım. çiftleştirmek istedik, karsı taraf yavrulardan sadece 1 tanesinin erkek tarafına verilebileceğini gerisinin kız tarafında kalacagını söyledi. bu da biraz haksızlık tabi ama bilmiyorum heryerde böyle mi yapıyor insanlar.[signature][hline]Holigan Team
The Paticik Cup =o= II
Radio =o= Garbage wj tóqqíé
Sosyal ağlarda paylaş

Böle olması daha doru çünkü bakımı zor küçükse hele
Ona katlanıorsa alır yavruları
1 taneylede yetinmek lasım :)[signature][hline]Promecium, 14 Aralık 2005 00:18 tarihinde demiş ki:
yahu bu paralı siteler varya.acaba paralımı? bide nasıl satın alabiliyoz.Bide mesela netli açtım site yavaş oluyormu.Bilgisi olan varmı

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 yıl sonra ...
Aslında ben de köpek alıcam. Beagle istiyorum ama dişi mi erkek mi karar veremiyorum. Haftasonları biryere ders almaya gidiyorum ve orada da dişi labrador ve alman kurdu var. Bu yüzden sahipleri erkek alırsan getiremezsin dedi. Ama erkekleri tipi daha güzel gibi geldi bana. Bilmiyorum küçücük beagle nasıl labrador ya da alman kurduyla çiftleşir?? Neyse siz belki yardım edebilirsiniz..Şimdiden Teşekkürler...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...