Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diez Cursed Santa Claus yardıma gelin :D

JoNyBLaCk

Öne çıkan mesajlar

aresde millet saatlerini ezberlemiş çıkması ile yatması arası 10 saniye falan sürüo:D bi de yanında otur vurmana bile gerelk yok 615k xp miss gibi vay son 10 dakka 1.8m beleşe :D[signature][hline]tüm cemaat-i orG burdan size sesleniorum
eger cz de BuFFs_BuNNy adında bi priest görürseniz dalmayın fındık fıstık o:D
Sosyal ağlarda paylaş

Ya hiç sormayın geçen gün kestik(1 hafta önce)en az 30-40 kişi ada kesildi kimse skıll falan kullanmıyor tabi öle olunca 1 saatimizi falan aldı içinden çıkan itemleri göreceksiniz sırf o item için sabahlarım wallahi nese bende geliyorum bekleyiiiiiiiiin:D
Sosyal ağlarda paylaş

Hala ugrasıyor olamazsın :)
15-20 kişi toplanıp kesmeye çalışıyorlardı dün. Fırsat buldukça adamları izledim. İmkansız diye bir şey yoktur ama çok çok zor...[signature][hline]Bu sabahların bir anlamı olmalı....
------------------------------
Server:Xigenon
Nation: Karus
Job: Elemantal Lord
Clan: New_Age (Leader)
Lvl: 6x
Np: şimdilik yeterli değil
Sosyal ağlarda paylaş

Santaya sadece zr ile saldırılması lazım. Drain atarsanız canı dolar, skill kullanırsanızda daha hızlı recover eder ama zr ile canı recover olmuyor ya da en azından yavaş oluyor. Sağdan soldan gelip drain atan zibidiler olmazsa 40 tane 60+ charla 15 dkda kesersiniz ;)[signature][hline]Bu kadar para düktüğüm bu oyunun bana attığı kazıklar için tüm k2 networke yazıklar olsun
Sosyal ağlarda paylaş

said:
AnuriaAlptekin, 27 Aralık 2005 19:46 tarihinde demiş ki:
Hala ugrasıyor olamazsın :)
15-20 kişi toplanıp kesmeye çalışıyorlardı dün. Fırsat buldukça adamları izledim. İmkansız diye bir şey yoktur ama çok çok zor...

son 3 saat içinde 12 tane kestik o da moradon ve piana/asga/raiba spawnları arasında 2 saat fark oldugu için yoksa ohoo :D <3 santa
not:ares :D[signature][hline]tüm cemaat-i orG burdan size sesleniorum
eger cz de BuFFs_BuNNy adında bi priest görürseniz dalmayın fındık fıstık o:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...