Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kaybolmayan hp mp skill bar istiyoruz.

Buyse

Öne çıkan mesajlar

burdan yetkililere sesleniyorum. bu ss koyarken bir utanç kaynagıymış gibi hp mp skiller ve isim kapatılıyor. insanın aklına bi ton şey geliyor. duperin kralı hp mp manyak saklıyor. veya çok ezik utanıyor. vs vs. ne gerek var arkadaşlar koyun gitsin ssleri. devlet bişey yapsın buna[signature][hline]silkroad online
AyDoLu
lvl 3x
trader lvl2
thief lvl2 (şimdilik trader olmaya karar verdim)
guild: Paticik
aege
Sosyal ağlarda paylaş

senin benim kapatmam bişiyi ifade etmez zaten,czde düşmanını tanırsan onu kesmek daha kolay olur,pekala hp sine bakarak bunu anlamak bi derece mümkün,skill barına gelince niye bana göre en ii dizilimi başkalarıyla paylaşayım
not: ben hiç ss göndermedimki kapatayım
not2: gereksiz bi topic cvp yazdığıma pişman oldum[signature][hline]diez lvl 61 mage lvl 62 rogue
vazgeçtim satmıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

gereksiz falan değil.

1) burdan adamın hpsini öğrenip czde ona dalacak kadar piskopat mısın? seçecen adamı da bunun hpsi bundan 200 azdı hmm buna dalam o zaman mı dicen?

2) altı üstü 2 3 skill kullanıosun zaten bi tarafımızdan yeni skil üretmiyorsan sana nasıl rahat geliyorsa öyle dizersin skilini. çok manyak bişeymiş gibi bunu sebep olarak göstermek saçma.

3) sana gore gereksiz bana döre deil.[signature][hline]silkroad online
AyDoLu
lvl 3x
trader lvl2
aege
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Polithe1st, 27 Aralık 2005 16:04 tarihinde demiş ki:
erguvan kanka sonrada soruyolar "ohaa poli aga ss gördüm sende 3900 hp var nasıl yaptın hedöhödö:D"

ne güzel işte :) anlatırsın güzel güzel lycoan var şu var bu var diye. saygı duyarlar sana[signature][hline]silkroad online
AyDoLu
lvl 3x
trader lvl2
aege
Sosyal ağlarda paylaş

ha ha komik bende sana senin dilinden konuşayım,sence çok mu önemli o barların kapanması?

Tahmin1:evet Y
Yorum1:o adam önemli olan bişiyi senle paylaşmak istemiyo

Tahmin2:hayır
Yorum2:e o zaman sana ne

Son Yorum:sen ss koyarsan kapatma,kapatana karışma[signature][hline]diez lvl 61 mage lvl 62 rogue
vazgeçtim satmıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

ben o soruyu sana sordum verebileceğin cvplara göre de yorum yaptım,sana göre şöyle bana göre böyle.
forum=bilgi alışverişi (sen ne anlıyosan)
bu sitenin yöneticileri var,yasaklıcak olsa onlar müdahele eder
son cvbım bb[signature][hline]diez lvl 61 mage lvl 62 rogue
vazgeçtim satmıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

evet bu forumun yoneticileri var neyin gereksiz olup olmadıgına onlar karar verir.

ancak hp ve mpsini kapatan herkes benim gozumde potansiyel duperdir.[signature][hline]silkroad online
AyDoLu
lvl 3x
trader lvl2
aege
Sosyal ağlarda paylaş

oh be sonunda kampanyamin ba$ligi da olmus ne guzel. bir iki bir $ey soylemek lazim. $urdan yola cikalim:

said:
platto, 27 Aralık 2005 16:10 tarihinde demiş ki:
ha ha komik bende sana senin dilinden konuşayım,sence çok mu önemli o barların kapanması?

Tahmin1:evet Y
Yorum1:o adam önemli olan bişiyi senle paylaşmak istemiyo

Tahmin2:hayır
Yorum2:e o zaman sana ne

Son Yorum:sen ss koyarsan kapatma,kapatana karışma

yorum 1: payla$mak istemiyorsa bir payla$im platformu olan "forum"da i$i ne? ayrica bu kadar onemli ne olabilir ki orda?

yorum 2: biz gorelim (gormeyelim) diye buraya koyuyor SS'i ne demek bana ne?

nazarimda HP/MP gizlemenin 2 nedeni vardir, birisi gostermekten cekindigi anormal bir $eyler vardir onun altinda; digeri de CZ'de veya sava$larda "lan bunda az HP vardi, daliyim $una" demesinler diyedir. fakat bu ikincisi biraz anlamsiz kaliyor.

sonuc olarak isteyen istedigini yapmakta serbest olsa da kapanan HP/MP barlar her zaman onyargiyla bir ku$ku uyandiracaktir.[signature][hline]yeşil vadiii... iyidir..... lütfü de iyidir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bubbaChucks, 27 Aralık 2005 16:27 tarihinde demiş ki:
said:
AnuriaAlptekin, 27 Aralık 2005 16:22 tarihinde demiş ki:
Adam bir forumda Derwish'in adını kapatmış hocam. Sen ne diyorsun :):)

abi nerde o ss :D

kilitlenmediyse eğer son 1 gün içinde yazılan sayfalardan birisi. Tam olarak aklımda kalmadı ismi ama bulursun sanırım :):)[signature][hline]Bu sabahların bir anlamı olmalı....
------------------------------
Server:Xigenon
Nation: Karus
Job: Elemantal Lord
Clan: New_Age (Leader)
Lvl: 6x
Np: şimdilik yeterli değil
Sosyal ağlarda paylaş

Bence anlamsiz ama psikolojik bisey..

Hani ev halini gostermek istememek gibi :D
Belki cok dusuk oldugu icin belki tam tersi asiri yuksek oldugu icin belki herkez oyle yapiyor die usulden zannettigi icin :) Ama sonucta onemli degil. Bir de asasinler skill lerini kapatir iste comboda nasil dizdikleri belli olmasin die :D

Bi suru sebep cikabilirde cok ta onemli degil .. Ben merak etmiyorum mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...