Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Birazda Gülelim Dimi :)

ofs

Öne çıkan mesajlar

Özür dilerim bence bunları yazan kişinin yaşı max 16 bile değildir.Dün gece girdigim bir partide böyle kişiler vardı uyardım diye beni kendilerinin edebiyat ögretmenlerine benzettiler ne alakası varsa :D
İyi sabır varmış sende bu arada[signature][hline]Server:Xigenon
Nick:Raider0100
Job:Rouge
lvl:59 (Azkaldı)
NP:halan oynamaklı sabitliyemedim :)
Clan:Arrdeam (cherif:P)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arrdeam, 27 Aralık 2005 16:39 tarihinde demiş ki:
Arkadaşım ne yalan pek gülemedim.Çünki boyuna küfürlü ve argo içerikli.Yani komik deil bence :(

Eh tabiki herkesin kendine göre görüşü olacaktır
Saygı duyuyorum arkadaşım görüşününe:)
Sosyal ağlarda paylaş

Acıkcası beni düngece biri topic acmıştı nick aklımda deil.Arestekilri uyarıyordu hacker olucakmış arestekiler solucan kesicekmiş sadece filan onun kadar kopartan olmadı :D[signature][hline]Server:Xigenon
Nick:Raider0100
Job:Rouge
lvl:59 (Azkaldı)
NP:halan oynamaklı sabitliyemedim :)
Clan:Arrdeam (cherif:P)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arrdeam, 27 Aralık 2005 16:45 tarihinde demiş ki:
Acıkcası beni düngece biri topic acmıştı nick aklımda deil.Arestekilri uyarıyordu hacker olucakmış arestekiler solucan kesicekmiş sadece filan onun kadar kopartan olmadı :D
:D:D:D sadece bu kadar diebiliorum[signature][hline]ırk:orc
clan:_soulteam_
LVL:45
JOB:priest(buff,heal)paper yani full str
Sosyal ağlarda paylaş

Kusura bakmayın arkadaşlar.Ceek kanka int kafedeydim bi sucuk ekmek almaya gittim bizim çocuklar sana aptal aptal şeyler yazmış kusura bakma ceek.He bu arada yazanlar 11-15 arasında:)
Nick:Mage_TR
server:Ares
lwl:15
ceek sana yazan oyunda görürsen gülmek istiyorsan konuşursun[signature][hline]Aga baba party e alırmısn??!!! Lütfen baba DECE oldm baba lwl 69 %2 kaldı 70 olucam ltfen yaaa LR LRLRlrr lr var baba bak sende yok bende LR var al ne olursn almazsan çok şey kaybedersin... :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...