Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

motorola v3i

paramecium

Öne çıkan mesajlar

daha başlamadıııı ama ben motorola yı hiç sewmiyorum ya nokia yada sony-ericsson düşünürüm her zaman çünkü satacaksam her zaman daha ii para getirir telefonumu değiştirmem kolay olur..... ama motorola neden americada bu kadar çok satıyoo amerikada hala anlamış deilim[signature][hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize
mz: haspa fc

Sosyal ağlarda paylaş

selam,

ben telefon satmayı sevmem. hala çekmecemde nokialar (8110, 3110, 7110) ve ericssonum (r520i) durur. mevcut telefonum da t68i.

bence de motorola ghüzel telefonlar yapıyor. beni tek düşündüren menü yapısı. büyük konuşmayayım ama asla nokia almam daha. s/e çok güzel ama iyi bir kapaklı modeli yok şuan. kapaklı almayı düşünüyorum ve ya motorla (bu işte baya iyi) veya uzakdoğuya(samsung, panasonic) uzanacağım.

şuan için motorola vs panasonic düşüncesindeyim.

saygılar.[signature][hline]www.audiworld.com
Vorsprung durch Technik
Sosyal ağlarda paylaş

Motorolaların menüleri diğer telefonlardan kat kat rahattır.
İstediğin her şekilde kişiselleştirme şansın var.
İlk başta karışık gibi gelir ama 1-2 hafta sonra çok daha kolay olduğunu anlarsın.
V3i geldiğini sanmıyorum daha.Her renk satacaklar heralde diyosun ama,V3i getirildikten sonra baya uzun bi süre piyasası ölüydü.Yeni yeni canlandı.E biraz yerler kaymağını.
Uzun süredir uzağım konuya ama V3i hiç getirmeyedebilirler.
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=budur]

[/spo]

tasarım tek kelimeyle mükemmel bence bide hafıza olayı olsa v3i yle yarışabilecek telefon tanımıyorum.sanrım v3 le aynı hafızası sadece 5mb:([signature][hline]if you lost your everything,you can do everything

[Bu mesaj Zep tarafından 27 Aralık 2005 20:34 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...