Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bence kasilmamasi lazim

KOBG

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar bu herifler resmen oyunu oynamayin diyor bnce artik kasmanin anlami yok oynamak için emin olun bu oyundan daha mükemmel oyunlar var bu saçma adaletsiz oyunda 1 dk bile durmayin bnce emeklerimiz ne olacak derseniz başimin gözümün sadakasi olsun diyerek atin gitsin :)
Sosyal ağlarda paylaş

Dedim ya ben sallamıyorum. Arada müzik dinliyorum, forumlara bakıyorum ve gitar çalıyorum. Hırs yapmanın anlamı yok. Gece yarısından sonra rahatlıyor. Daha da olmadı hiç oynamam olur biter. Ama paralı üye olmayacağım kesinlikle. Siz de direnin...[signature][hline]Bu sabahların bir anlamı olmalı....
------------------------------
Server:Xigenon
Nation: Karus
Job: Elemantal Lord
Clan: New_Age (Leader)
Lvl: 6x
Np: şimdilik yeterli değil
Sosyal ağlarda paylaş

ben yani bir oyunu zewk için oynarim basta forumlari okuyorumda bu oyun zevk değil işkence olmuş vede k2nin gözünü para bürümüş bence knight kendini bitirmek için mi uğraşiyor vede artik yavas yavas daha neseli güzel zewkli online oyunlara dağilmanin zamanidir
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bubbaChucks, 27 Aralık 2005 18:42 tarihinde demiş ki:
adamlar bu oyunu sen ben zevk alalım diye yapmıo sadece para kazanmak için yapıo. yani daha çok premium üye oolmasını istemeleri gayet dogal
onlar isteyip istememesi önemli değil senin eylenmek isteyip istememen önemli bu oyunda kasmak için gecemi olmasi lazim
Sosyal ağlarda paylaş

Bu konunun da suyu çıktı ama sürekli farklı topic açıldığına göre diğerleri okunmuyor diye düşünerek bir kez de buraya yazıyorum. Bizleri ısrarla paralı üyliğe yönlendirmeye çalışıyorlar. Sanırım 1 saatten fazla zamandır Xigenonda 3 server'ı da denememe rağmen hiçbirine giremedim. Hiç de önemsemiyorum. Eğer pes edip paralı üyelik alırsanız, bunun bir adım sonrası "oyun sadece paralı üyeler tarafından oynanabilir" e dönecek. Diyelim ki bunu da başardılar, o zaman da daha farklı kıstaslar koymaya başlayacaklar. Taviz bir kez verilmeye başlanırsa bunun sonu gelmez arkadaşlar. Bir de şunu düşünün, hiç kimse paralı üyeliği kabul etmezse, böyle bir kota koymak ne anlam taşır? Bunun tutmadığını gördüklerinde para kazanmak için alternatif çözümler aramak zorunda kalırlar. Artık reklam mı alırlar, başka birşey mi yaparlar bilemem. Ama ısrarla söylüyorum, kesinlikle ama kesinlikle paralı üyeliğe geçmeyin. Oyunu bırakın daha iyi.[signature][hline]Bu sabahların bir anlamı olmalı....
------------------------------
Server:Xigenon
Nation: Karus
Job: Elemantal Lord
Clan: New_Age (Leader)
Lvl: 6x
Np: şimdilik yeterli değil
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KOBG, 27 Aralık 2005 18:47 tarihinde demiş ki:
said:
bubbaChucks, 27 Aralık 2005 18:42 tarihinde demiş ki:
adamlar bu oyunu sen ben zevk alalım diye yapmıo sadece para kazanmak için yapıo. yani daha çok premium üye oolmasını istemeleri gayet dogal
onlar isteyip istememesi önemli değil senin eylenmek isteyip istememen önemli bu oyunda kasmak için gecemi olmasi lazim

yoo premıum almak lazım
cidden bıktım bu topicten/topiclerden[signature][hline]tüm cemaat-i orG burdan size sesleniorum
eger cz de BuFFs_BuNNy adında bi priest görürseniz dalmayın fındık fıstık o:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...